• katılıyorum lakin halk zaten dertli,herif eve zor ekmek götürüyor.ruh hastalıkları bahçesi gibi ülke.sigarasını da elinden aldın mı ateş eder adam.farklı bir çözüm bulunmalı.bu arada o.ç lafının bu kadar kolay kullanılmaması lazım,ciddi bir hakaret.
    edit: enee başlık başa kalmış.
  • yok anasının hörekesi. içmeyeceksek götümüze mi sokalım arkadaş bu mereti ne yapalım . açık havada içmesinmiş , parklar bahçeler zaten yasak otobüs durakları yasak bunlar zaten olması gerekiyor lakin bi şeyi de abartmayın ameka. oturduğun yerde sigara içtikleri için rahatsız oluyorsan siktir git sigara içilmeyen alanda otur.
  • sigara içiyorum, içilmesini desteklemiyorum.
    olası yasaklanması durumunda sivas sanayi esnafının lafını getirir akla*
    kapalı alanlarda yasak, açık alanlarda da yasak olursa nerede içecek bu millet ? belediyenin önünde mi içsinler
  • sigara içiyorum ama destekleyebilirim.
    yalnız yukardaki biri “sigara içen hayvan oğlu hayvanlar” diye bir cümle kullanmış, bu artistlik için bu kadar küfür yemeye gerek var mıydı bilemiyorum. küfür ederek duyar kasmak fazla geri zekalı işi değil mi?
  • saçma sapan bir önerme.

sıgara içen biri olarak olarak konuşuyorum.
    eyvallah içtiğim sıgaranın kokusunun açık alanda dahi sizi rahatsız etiğinin farkındayım.
    içtenlikle bu konuda özür dilerim.

ancak mesela ben de senin gibi gerizekalılar ile iş yapmak, konuşmak ve hatta senin gibi gerizeakalıların verdiği oylarla yönetilmek istemiyorum. ama zike zike senin gibi gerizekalı, nefret yüklü insanlara katlanıyorum.

not: ülke de sıgara satışının yasaklanmasını canı gönüldek desteklerim mesela.
  • tamamen yasaklanmasa da insan popülasyonunun yüksek olduğu yerlerde belli saatlerde kısıtlanmalıdır.
    metrekareye 4 insanın düştüğü bir caddede insanlar adımını bile zor atarken sigara içememelisin. medeniyet güzel şeydir. bir denesek severiz belki.
    (bkz: açık alanda sigara içmenin kısıtlanması)
    ama kapalı alanda sigara içme yasağının bile doğru düzgün uygulanmadığı ülkemizde bunlar şimdilik hayalden ibaret.
  • heyecanla beklediğim karar.toplanma merkezleri olsun,orada içsin sigara içenler.en azından yürürken başkasının ağzından çıkan dumanı içimize çekmemiş oluruz.
  • olması gereken, bütün akciğerim ile destekliyorum. sigara içenler kusura bakmasın ama ne ben ne de çevre zehirlenmek zorunda değiliz.
  • sigara içenlerin kafasına sıkalım.
  • bence her mekana gaz odası yapılsın. sigara içen biri olunca oraya alınsın ve zehirlenerek öldürülsün. nasıl fikir bro? rahatlar mısın o zaman?
hesabın var mı? giriş yap