şükela:  tümü | bugün
  • birçok insanın paravanlar arkasında ancak aynı atmosferi paylaştığı bir ofiste telefonda eşine tabiri caizse öküz gibi bağıran saygısız, eğitimi yalnız hesaplardan ibaret olan insansının er versiyonu.
  • (bkz: loud howard)
  • is hayatinin insana kaybettirdikleri durumunun realize olmasi sonucunda ofiste cinnet gecirmesi sonucu muhtemelen cigliklarini ortaliga koyveren adamdir.

ilgili olarak;
    (bkz: mesai saatinde delirmek/#9548186)
    (bkz: is yerindeki koltuga plaj havlusu sermek/#9628430)
  • bagiran sahis : 1. calisaninin karsisinda veya kendisinin arkasindan soylenmek - fircalamak seklinde tanimlayabilecegimiz iki uc arasinda bir fiili gerceklestirerek motivasyon baglaminda yeni bir kale fethediyordur,
    2. mutad yaptigi uzere tum aile ve ozel yasamini cok sevdigi beles ofis telefonundaki muhtelif dialoglarinda dile getirerek bizlere bbg tadi ve sevinci yasatiyordur,
    3. ofisi o kadar benimsemistir ki yasamakta oldugu kendi eviymiscesine tadini bu sekilde taclandiriyordur.
    bunun bir ust boyutu da emailini sesli yazarak yaptigi tum yazismalari biz fakir kullarin ogrenmesini saglayarak biz zavallilari farkli guzelliklere gark eden guzide eşhasdır.
  • ortada dolanarak elinde telefonla bağırıyorsa kafasina uçarak gelen kalemi göremeyecek adam olur. adamına göre atılan ofis malzemesi ağırlıklarına göre katogorize edilebilir efenim.
  • bunun şu versiyonuna şahit oldum ve şoklarca şoklarnan oldum.

cep telefonunun hoparlörünü açıp, bağıra çağıra ama çok normal bir konu konuşan adam, hem de kimle? 3-4 kübik ötedeki adamla. hem de o adam da bağıra çağıra aynı şekilde masa telefonunun hoparlöründen konuşmakta.

hem de bunu yöneticilerinin yanlarında yapmaktalar. sinirle bakıp, sessizliğe davet edince de yöneticileri "ne var ay hahah" demekte.

lan bu nasıl bir kafa. afgan dağlarındaki taliban bile böyle haberleşse şaşırırım.
  • bakın ben çok çalışıyorum mesajı vermeye çalışan kişidir. adam midir sorgulanır.
  • açık ofiste telefon hoparlörü açık şekilde yarım saat iş konuşması yapan birisi var. neler çektiğimizi bir allah bilir.
  • bir de açık ofiste sürekli yürüyüp telefonla konuşan adam var. adamın konuşması değil, tüm gün yürüyerek telefonla konuşması hasta ediyor.