şükela:  tümü | bugün
  • sınavı esnasında kopya çekilmiyor hatta verilmiyor diyen yalan söyler.
  • bunun mesleki kısmı da mevcuttur. (bkz: mesleki açık öğretim lisesi)
  • öğrencisi olmanız durumunda askerliği tecil ettirme şansınız varmış. şartları da aşağıdaki linkler okuyunuz.
    http://www.aol.meb.gov.tr/haber_goster.asp?id=491
  • son sınıf öğrencilerinin rapor alamadığı icin bu aralar çılgınca kayıt alan lisedir.deli gibi sınavlara hazırlanıp en saglam anadolu lisesini kazanan çocuklar mezuniyet belgelerinde acik lise yazmasina razı geliyor ve eğitim sistemi böylece düzelmiş oluyor değil mi?
  • 2 yıl üst üste kalıp atıldığım liseyi 2.5 sende bitirmemi sağlayan lise. allah razı olsun diyorum
  • bugun ve yarin sinavi olan lisedir. iki gun de sinavin toplam 4 oturumunda gorevliyim.
  • yarin bir oturumu icin gorev istedigim ve deliler gibi pisman oldugum bir garip sistem.

arkadas, 31 aralik gunu bulundugum ilcede yogun kar yagisi yuzunden okullar tatil olmus, bir gun once cuma gununun de tatil oldugi haberi gelmis. totalde memlekette gececek 5 guzel gun var... ama kader... cumartesi icin gorev cikar ve cumadan pasa pasa gelinir. tum haftasonu heba edilir...

yarin aksam icin programim evde utu yapmak. bundan daha eglenceli bir cumartesi aksami aksami aktivitesi dusunemiyorum...

canim cok sıkılıyor sozluk...
  • nerde lan kopya ne bileyim kolay sorular hadi kolay sorulara son 5-6 dönemde 3-4 kere rastladıkta kopya!?!!
  • en kolay lise. bu kurumdan mezun olan biri olarak size hayatın sırrını vereyim: bir dersten 3 sınavda peş peşe kalınca otomatikman geçiyorsunuz. böyle böyle geometri ustası olmuştum.

(bkz: beşgen ne lan)
  • (bkz: suriyeli göçmenler) normal liselere kayıt yaptıracak diye bizim minicik çocuklarımız okulda olması gerektiği dönemde evine hapsedilip bu liselere devlet eliyle mahkum ediliyor.
    bu nasıl bir devlet zulmu ki minicik çocukları heder ediyor?