şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şanlıurfa / viranşehir de bulunan ibni sina mesleki ve teknik anadolu lisesi müdürünün, kapalı kızları ve erkek öğrencileri içeri aldıktan sonra bahçede beklettiği açık kız çocuklarına savurduğu tehdit.

  https://twitter.com/…status/993871003657949185?s=19
 • hep öyle giyinerek ilkokul ve üniversiteyi birincilikle bitirdim. (ortaokulda 5. idim, lise ise kötüydü) beni örnek alın kızlar. şanlıurfa / viranşehir de ibni sina mesleki ve teknik anadolu lisesi müdürü yalancı yani. şimdi napıyoruz, etekleri kısaltıyoruz. hadi hemen.
  böyle davranacaksın işte, yoksa yobaz isteklerinin ardı arkası kesilmez (açılmak medeniyet mi ünlü sorularıdır, sanki çırılçıplak gezinin denmiş gibi, bir de yine ünlü "bikiniyle biri gitse bir şey demezsiniz" örnekleri vardır, okul sanırım bizim ülkede değil miami ya da florida' da. bu abuk örnek yıllardır bitemedi. üç büyük şehirdeki kampüslerde bile belli ölçüde yadırganır/yadırganıyor "normlara" göre farklı olmak, ve çıplaklığı bilmem de 7 yaşındaki kızı çarşafa sokmak medeniyet değil onu kesin söyleyebilirim bak), yakında bu ve bununla aynı topun kumaşı olan başka bir hadsiz okula hiç gelmeyin de der, öyle bir yüzsüz erken ortaçağlısı bunlar. özlediğiniz düzende yaşayan ülkelere gidebilirsiniz, tutan yok.
 • küçük çocuklardan tahrik olan bir sapık ve bu sapık okul müdürü.
 • sapik, zurriyetsiz, evladi olacak cocuklarin orasina burasina bakarak konusan bir o.cocugunun beyanidir.
 • “zihinlerinizi kapatırsanız medeniyet olarak ve insan olarak çok gerilerde kalırsınız” diyerek düzeltilmesi gereken önerme.
 • sik kafalı bir müdürün sik kafalı beyninden çıkan sik kafalı tehdittir.
 • dönem okul müdürleri cok sıkıntılı. bi yerlere yaranmak icin yapmayacakları şey yok. çevremde cok var bunlardan. ve böyle yapmalarının psikolojideki tek mantıklı açıklaması da bu gibi kişilerin zamanında malum cemaatte yer tutmaları. haliyle şimdi onlardan değiliz demek icin de birbiriyle yarışıyorlar. son olarak (bkz: arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi ?)
 • hep söyledim yine söylüyorum; ha başı kapalı olanı derse almayan, diploma vermeyen, ha bu hüviyetsiz müdür müsvettesi. bu memleket ne çektiyse bunun gibilerden çekti. adama sorsan geçmişte örtülü kadınların yaşadığı mağduriyetten sızlanır. sağın da solun da (sözde) özgürlük dediği şey, iş kendine gelince işliyor. artık böyle şeyler olduğunda birbirimizi tutmalıyız.
  orada yapılacak en güzel hareket diğer kızların ve hatta erkeklerin de içeriye girmeyi reddetmesi olurdu.
  bunu yapmadığımız için böyle dangalak herifler bu gücü kendilerinde buluyorlar.
  hepimizin hatası...
 • itibar edilmemesi gereken, ülkenin bir an önce bu zihniyetten kurturulması gereken hede.

  asıl zihniyet bir okul müdürünün kız ogrencilerinin neden boyle giyindigini sorgulamasında baslıyor. neden bunu dusunuyorsun ki? sen oraya egitim ogretim vermeye geliyorsun, boyle giyinirsen boyle olur tehditi neden?

  ilkokula baslayan kızların kafalarını kapatıyorlar. o yastaki cocugun sacının baskasını tahrik edecegini düsünmek en büyük sapkınlık degil midir? o yastaki bir kız cocugu hadi ben kapanacagım diyemez. bu sapkın beyinlerce yonlendirilir cunku.