*

• "plain and simple" der gavurlar buna...
  • recep tayyip erdoğan'ın da sık sık kullandığı ifade..
  • söyleneni dinleyen ya da yazılanı okuyan ve gerizekalı olduğu zannedilenler, vehmedilenler, sanılanlar, farzedilenler için söylenir. burada mevhum, maznun gerizekalıya mealen senin buradan bir bok anlayacağın yok gel sen şu ifadenin geçtiği yerlere dikkat kesil denir. ifadeyi kullanananın bunun mukabilinde hak ettiği ise dinlenmemek, okunmamaktır. ilave ve sair zorlayıcı tedbir ve müdahaleleri siz hayalhanesi pek geniş kullanıcıların uhdesine terk ediyorum.
  • rafet el roman'ın amatör gençlere verdiği destek projesinde sarp kişisine eşlik ederek seslendirdiği şarkının adı. değişik bi çalışma olmuş.
  • şanışer ve rafet el roman düeti. klipte iki adam yan yana şarkı söylese de şarkı güzel.
  • bir şeyin açık ne net olmasını anlatmak için elde kesin kanıt ve veriler olduğunu bilmeyen bir çok orospu çocuğunun götünden salladığı desteksiz entrylerin sonuna bkz vererek doğruluk kazandırmaya çalıştığı, doğruluk ve netlik anlamı taşıyan betimleme.
  • bir entry'yi bunu ya da yalnızca net diyerek bitirenleri gördüm mü, çok kötü butonuna basmak dışında bir çarem kalmıyor.

bunu yazan kişi; kendi fikrinin mutlak şekilde en doğrusu olduğunu, mantıklı argümanlarla karşısına gelseniz bile size dinlemeyeceğini peşinen beyan ediyor. hani şaka yapıp bu entry'yi net yazıp bitireyim diye düşündüm bir an ama off içim sıkıldı ne kötü lan.

(bkz: #26118882)
  • rafet el roman'ın şanışer diye bir şarkıcıyla söylediği ne idüğü belirsiz şarkı. nakarat bölümü normal başlayıp anormal bir şekilde devam ediyor. komedi yani.
hesabın var mı? giriş yap