• dokuzuncu nesil bir yerlerden tanıdık yazar.
  • inanılmaz entrylere sahip mükkemmel bir ekşi sözlük yazarı. eski snowboard takım arkadaşım olabilir.
  • açık değil azcık deli, her insanda olması gerektiği kadar. askerlik, kahve ve futboldaki ortak görüşlerimize en yakın zamanda yenilerini ekleriz umarım.
  • sohbetinden zevk alınan, girdiği ortama hemen ayak uyduran, reklamcılığın kitabını yazan suser.
  • bana akıllı bkz vermeyi öğreten yazar
    "o kadar şey varken nick altıma niye bunu yazmış?" deme ihtimali olan yazar
    güzel rüyalar, güzel günler görsün
    mutlu etti, iyi ki var
  • sabırtaşı yazar. ama sebebi on yıl çaylak olarak bekleme gibi bir şey değil.
    çığırımdan çıktığım 3 - 4 gün yurtdışına çıkıyorum şakası yapsa da bugün en delirmiş halime katlanabildiğine göre kendisini huzurlarınızda sabırtaşı ilan edebilirim.
    ayrıca duyduğum en ilginç iltifatı da kendisinden almış bulunmaktayım, gölgem çok güzelmiş.
    (bkz: duyulmuş en enteresan iltifat)
  • hayatımda tanıdığım en fantastik insan. seviyoruz kendisini.
  • zihninin berrakligina hayran olduğum insan. adamda her sorunun cevabı, her problemin direkt çözümü var. yeri bende ayrı, şimdiden. var olsun.
  • pek bi hayırsever, iyiliksever de olabilir yok yok yardımsever :)

gülümsetti..
  • pentagram'ın sonsuz parçasını dinledikçe aklıma gelen, gelmekle de kalmayıp gülümseten kişi

oysa o hatırlatmasa ortaokul yıllarında bırakmıştım şarkıyı. şimdi ergenlikten çok kendisini hatırlıyorum sağ olsun.
hesabın var mı? giriş yap