• balıkesir'in enteresan yemek portalı. iyi bildiğin.

yemeksepeti balıkesir'i domine edemedi bu bir gerçek.

üye olurken, adrese ek olarak, gmaps'den yer işaretliyorsun. (ne kadar kullanıyor yemekçiler bilinmez)

sipariş verildiğinde, yemekçi, görene kadar "beklemede", gördükten sonra "hazırlanıyor", çıktığında "yolda" -unuttum-, teslim edildiğinde de "teslim edildi" yazıyor.

her bir yer de var, eve sipariş alan.
  • yorumları restoranların altına koymayan.
  • enteresan bir şekilde geciken/hiç gelmeyen bir paket için yapılan bir yorumdan sonra, ilgili restoran ile görüşüp akabinde de üye telefonundan aranıp yaşanan sıkıntı ile ilgili konuşmak istiyorlar.

aracı bir site bu, restorana direkt olarak siparişi ulaştırmak ve yorumları oraya yayınlamak dışında müdahale etmemeli.

yaşanan durumda zaten ben restoran ile direkt olarak sorunu çözdüm, konuşuldu halloldu. geriye sadece yapacakları, benim hoşnutsuzluğumu, o restoran ile ilgili deneyimimi paylaşmak ve diğer restoranlar ile arasındaki farkı göz önüne çıkarmak ki restoranlar da hizmet kalitesini arttırsın.

sanırım balıkesir'in kendine haslığı ile alakalı bir durum. ufak bir şehir, tüm esnaf birbirini bilir, site yöneticileri ve sahipleri de tanıyor olmalı tüm esnafı.
  • yaklaşık 1 yıl boyunca neredeyse hergün kullandığım portal. hazıra para harcamak yerine yemek yapmayı öğrenip pazara falan çıksaydım şimdi zengindim ve puro içiyordum amk.
  • gayet güzel bir site olmuş. özellikle bandırma'daki birçok yer için hizmet vermesi olağanüstü olmuş. yemeksepeti'nde bu kadar çok seçenek yok. hizmetlerini daha da yaygınlaştırmalı.

ha bir de bir şey fark ettim, bu sitede profil fotoğrafı diye bir nane var. yani var, ama değiştirmek mümkün değil. sanıyorum herkese otomatik veriyorlar. bende çıkan şudur.
  • gecenin 4'ünde şaşırtan firma. az önce sipariş verdim online ödeme ile yaptım ödemeyi , sipariş verdiğim restoranttan defalarca yemek söyledim hiç sıkıntı olmadı ama can sıkıntısından acıkıncanın canlı destek hattı yani anlık mesaj gönderip sorunları illettiğimiz kısımdan 'online ödeme' güvenlimidir , sipariş verdiğimiz firma siparişi getirmez de getirdim derse nasıl ispatlıcam getirmediğini diye sırf can sıkıntısından bi soru yönelttim. mesaj beklerken telefonum çalmaya başladı 0532 li bi numaranın aradığını gördüm. meğer acıkıncadan arıyorlarmış; bana hangi restorantın böyle birşey yaptığını sordular olayı anlatmamı istediler sırf meraktan sorduğumu söyleyince de bilgilendirme yapıp kapattılar valla hellal olsun.

edit : gece gece şaşırtmaya devam etmiştir. :)
    http://i.hizliresim.com/pb8yyr.png

edit2: bugun verdigim 20 tl lik siparisten ucret almamistir kendileri.
  • çevrimiçi desteğini ben de çok beğendim, ankara ve istanbul'da da faaliyete geçmeyi düşünüyorlarmış.

ayrıca siteye üye olmadan da canlı desteğe bağlanıp soru sorabiliyorsunuz, açıkçası ben beğendim. yolu açık olsun.

edit: ankarada açılırsa bu entryi gösterip belki bi yemek ısmarlatırım ben de :)
  • çok sevdiğim bir site. balkesir de ki az olan güzel şeylerden.
  • bok gibi bir ui ve ux sahip bir site
  • istanbul ve ankara'da faaliyet göstermeyen çakma yemeksepeti. hatta 4-5 tane şehir dışında herhangi bir yerde faaliyet göstermiyor.
hesabın var mı? giriş yap