şükela:  tümü | bugün
1169 entry daha
  • en korktuğum ders finansal yönetimdi. formüllerin hiçbirini bilmiyorum. nasıl şanslı bir insansam bir tane bile hesaplama sorusu gelmedi.

yaz okulu sınavlarını da online yaparlarsa tadından yenmez. böyle sorular sorduktan sonra kopyadan endişe etmelerine de gerek yok. gayet rahat bir şekilde online devam edilebilir.
  • 2015 örgün öğretim girişliyim. bu sayede askerlik 2022'ye kadar tecilli. yaşım şuan 23.
    2019 yılında aöf ikinci üniversiteye kaydoldum. seneye örgünden kaydımı sildirip askerlik tecil işlemlerimin aöf tarafından yapılmasını isteyeceğim. bu şekilde askerlik tecilim 2025 veya 2024'e kadar uzar mı?

tecrübeli suserlar yardımcı olursa sevinirim.

edit: örgünden kaydı sildirip, kaydınızı sildirdiğinize dair belgeyi alıp aöf bürosuna verdiğinizde tecil işlemlerinin aöf tarafından yürütüldüğünü biliyorum. benim merak ettiğim bu şekilde yapıp birebir bu konu hakkında tecrübesi olan, tecili uzatan arkadaşlar var mı?
  • radyo ve televizyon işletmeciliği final soruları, sanırım aöf tarihinde çıkmış en zor sorular olabilir. vizeler ne kadar kolay ve kopya çekmeye müsaittiyse, finaller de o oranda zordu.
  • final sorularının bu denli zor olmasından iki grup sorumludur

1- vize döneminde sorduğu basit sorular deşifre olunca intikam alma düşüncesi ile hareket eden üniversite yönetimi

2 - ahlaksızca çektiği kopyayı sosyal medya'da yayınlayarak tüm öğrenciler kopya çekiyor algısı oluşturan gerzek güruh.

sonuç; bariz hatası olan iki grubun günahını kazık sorularla ödemek zorunda kalan sayıları yüz binleri bulan mağdur örgenci.
  • almanca gerentoloji okuyorum ağzıma sıçtılar sanki virüsü ben icat ettim intikam alır gibi sormuşlar
155 entry daha