şükela:  tümü | bugün
  • ankara bilkent'te sadece tek bir tavuk yemeği üzerine yoğunlaşmış mekan. lakin kesinlikle tavsiye edilmez, zira lezzetsiz ötesidir, sunum berbattır, ve midesi hassas olan arkadaşlara baharatının dokunduğu görülmüştür.
  • mukemmel bir tavuk yemegi vardir. ankara bilkentte okurken bir arkadasim gece yurtta otunu tutturdukten sonra siparis verirdi mukemmel bir manciz olurdu bununla. 1 saat arayla 2 porsiyon yemisligim de var oyle leziz bir sey lakin sonradan porsiyonlari kucultmusler sanirim. 1 yildir yemiyorum. whatsapp'ten mesaj atarak siparis verirdik. hey gidi
  • ben de çinçin mahallesinde otumu tüttürürken dumanla sipariş verdim ama malesef getiremediler siparişi.
  • son derece sağlıksız olmasına binayen son derece lezzetlidir.
  • ilginç bir şekilde* deliler gibi ossurtan ve hayvan gibi sıçırtan yemeği yapan tam bir fiyat/performans mekanı. ayrıca, bu namussuz, kendine özgü aromatik kokuyla yaptırır bu güzide eylemleri. aldığım duyumlara göre, bu mekan, bu aromayı kendi trademark'ı haline getirmek için patent davalarıyla boğuşuyor şu sıralar. eğer bir öğrenci yurdunda kalıyorsanız, tuvaletin atmosferindeki bu özel aromatik kokunun miktarını, evde tek başınıza sıçtığınızda o kokunun miktarıyla kıyaslayıp yurtta kaç kişinin buradan sipariş verdiğine dair çıkarımlarda bulunabilirsiniz. hocamlar, kendi çapımda yaptığım deneyler neticesinde yurttaki insanların yediği öğünlerin %46.53'ü buradan. özellikle final zamanları bu oranın %64.12 seviyesine kadar çıktığını gözlemledim.
  • bu arkadaşların tavukları ile yanında verdikleri soslar adeta xavi-iniesta combosu gibidir. en son yediğimde fiyatına göre baya lezzetliydi, umarım bozmadan devam ederler.

gerçi en son aynı şeyleri besevler'deki chicky için de soyluyordum, bozamadan battilar amk. huyu benzemesin *
  • tavukların üzerine sürdükleri sos* lezzeti bozuyor bence. ayrıca domates sosu kıvamında bir şey gibi. çıtırlığı gidiyor güzelim tavuğun. tavuk kanat seven birisi olarak lezzetinden çok memnun kalmadım. lakin fiyatları uygun. sanırım öğrenci odaklı çalışıyorlar. lezzetine takılmadan şipşak "bugün de karnımız doydu oh şükür" demelik mekan.
  • yemeksepeti sayesinde denedim. çok sağlıksız, çok lezzetli. sos, baddis, tavuk... birayla iyi gidiyor.
  • bildiğim kadarıyla henüz sadece ankara ve eskişehir'de şubeleri olan rio de jenario soslu tavukçu. bir ay falan önce bir kere sipariş ettim bucket'ını. sevmedim ne yalan söyleyeyim (ki kfc'ye bayılırım) farklı bir şey yapmaya çalışmışlar ve bir türk firması ona saygım var.

ama bir daha para verip yemem o da ayrı mevzu.

sitesi için
  • sloganı "kardeşim seri rio getir acil" olabilecek işletmedir.