şükela:  tümü | bugün
  • sozlukte ilgi gormek isteyen ki$iyi daha cok ba$lik acmaya ve en sonunda caylak olmaya veya sozlukten ucmaya itebilecek surecin baslangici.
  • başlığın şamdana soyunmasıyla sonuçlanaktır. *
  • sözlüğü forum zanneden zihniyetin kurabileceği bir cümledir. önemli olan açılan başlığın tutmaması değil, birilerinin bu başlıktan faydalanabilmesidir. işte o zaman başlık amacına ulaşır.
  • kimi zaman başlık açılır, altı da öyle bi sağlam doldurulur ki kimseye yazacak tek kelime kalmaz. o zaman başlığı açan kişi biraz şüpheciyse böyle bir sanıya kapılabilir.
    (bkz: inanmaktan keyif alinan yalanlar)
  • bu durumda başlığı açan yazar aynı başlığa birkaç entry daha girerek onu gündemde tutmaya çalışır.
    olmazsa alakalı-alakasız bir sürü başlığa, ilgi gösterilmesini istediği başlığı bkz. olarak verir. ayrıca başlık ve girilen entry komikse "yaran entryler"e entry olarak da girebilir.
    ama en mantıklısı açılan başlığın ilgi görmemesini takmayarak kendi üslubunca entry girmeye devam etmektir. kim bilir, belki birgün, bir yerde değeri anlaşılacaktır o başlığın, zamanın ötesinde entryleri misali...
  • ya yanlış bir platforma geldim ya da kalabalıktan arada kaynıyor düşüncesini aklıma getirmiştir.yeni olduğumuz için gördüğümüz çömez muamelesi de olabilir bunun sebebi.fazla götünü kaldırmayalım şunların tavrıyla,düşüncesi varsa bile yazmamak da olabilir.yeniler zaten uçmuş herbiri popülerlik peşinde.senin açtığın sansasyonel olmayan,makul olan başlıklara yazacak halleri yok.bu başlıklardan bana ekmek çıkmaz düşüncesiyle sevdiği müzikleri ifşa edebileceği ve buna benzer envai çeşit kendini tanıtmaya yönelik başlıklara yönelirler.bunun izdivaç programlarındaki `nelerden hoşlanırsınız`,`hobileriniz nelerdir`,sevmediği yazarlar hakkında elektrik alamadım,kriterlerime uymuyordan ne farkı vardır sorarım size?farklı adaylarla devam etmek istiyorum.
  • insana ac-cayip koyan olaydır. o entry yazıldıktan sonra, hele ki uzun bir entry yazmışsanız ve göz göre göre elinizden gidiyorsa çoğzülürsünüz.
  • sonucu vahimdir.
    ya açtığı başlığa ikinci entryi giren aşağılık troll olursun yada bir hevesle yazdığın entry nin göz göre göre yok olduğunu izlersin.
  • yazarda heves bırakmaz.