şükela:  tümü | bugün
  • karısına bikini giydiremediği için boşanan selçuk sönmez'in ta kendisi veya yakın arkadaşı, onun adına sözlük'te tarafıma karşı örgütlenme yürütüyor.

bir sürü yazara özel mesaj atıp "ühühühüühühühühühü selçuk'un başlığına furkan üç tane entry yazmış, şikayet edelim de lanetlensin" diyormuş.

bu kadar da korkmayın, bir derdiniz varsa gelin yüzyüze çözün, adresimiz belli yerimiz belli. iyice düştünüz, acınacak haldesiniz. cesur olun biraz cesur. tırnağım kadar cesur olmayı becerin.

buradan ekşisözlük yönetimine sesleniyorum: yüzlerce yazara özel mesajla aynı mesajı spam şeklinde yolluyor bu sözlük yazarı. bunun kurallardaki karşılığı sözlükten uçurulmaktır.
  • yüzlerce kişiye mesaj attığımı kanıtlamazsan katıksız kötüsün, ve öyle kötü kalpli bir insansın ki , ben senin bu saatten sonra iyi kalpli bir insan olamayacağını düşünüyorum,belki naif gelecek ama iyi kalpli olmayı denemelisin sayın furki. t:atatürk düşmanı bir pezevengi rahatsız ettiğim için onur duyuyorum diyen bir yazar. edit; sokaklarda megafonla türkan saylan'a iftira atıp tutan din istismarcısının bunları yazması ayrı bir ironi. edit 2: kural hatası üstüste flood yapıp 4 , 5 entry girer sonra casusları haber uçurur, bak furki kapı gibi buradayım. attıramadın beni. amacın belli insanları kin nefretle ayrıştırmaya çalışıp, sonunda dövdürtüp kendini, madur edebiyatı yapmak. edit3: selçuk sönmez'i tanımam arkadaşım da değil, maskeni düşüren biri olduğu için takdirimi kazanmış biri. edit bilmem kaç: özür dilemeyi öğrenirsen , belki bir adım atmış olursun.
  • altrollerin saldırısına uğrayan, sözlüğe değer katan güzel yazar. entryleri başlıkları ufuk açıcı nitelikte. daima sözlükte var olsun.