şükela:  tümü | bugün
  • karısına bikini giydiremediği için boşanan selçuk sönmez'in ta kendisi veya yakın arkadaşı, onun adına sözlük'te tarafıma karşı örgütlenme yürütüyor.

    bir sürü yazara özel mesaj atıp "ühühühüühühühühühü selçuk'un başlığına furkan üç tane entry yazmış, şikayet edelim de lanetlensin" diyormuş.

    bu kadar da korkmayın, bir derdiniz varsa gelin yüzyüze çözün, adresimiz belli yerimiz belli. iyice düştünüz, acınacak haldesiniz. cesur olun biraz cesur. tırnağım kadar cesur olmayı becerin.

    buradan ekşisözlük yönetimine sesleniyorum: yüzlerce yazara özel mesajla aynı mesajı spam şeklinde yolluyor bu sözlük yazarı. bunun kurallardaki karşılığı sözlükten uçurulmaktır.
  • t:atatürk düşmanı bir pezevengi rahatsız ettiğim için onur duyuyorum diyen bir yazar. edit; sokaklarda megafonla türkan saylan'a iftira atıp tutan bir kökten dincinin bunları yazması ayrı bir ironi. edit 2: kural hatası üstüste flood yapıp 4 , 5 entry girer sonra casusları haber uçurur eli ayağı titrer hemen siler entrylerini. işte böyle adam ederler yavşağı.badilerimle yazışıyorum ve onları örgütlüyorum ulan var mı ötesi, bak furki kapı gibi buradayım. attıramadın beni. amacın belli insanları kin nefretle ayrıştırmaya çalışıp, sonunda dövdürtüp kendini, madur edebiyatı yapmak.