şükela:  tümü | bugün soru sor
 • benim çok şaşırdığım ve takdir ettiğim kadınlar bunlar. nasıl olabiliyor aklım hafsalam almıyor. millet o kadar açıyor orasını burasını sırf seksi olmak adına, ama kızın biri sırf rujla bile seksi olabiliyor ilginç.

  türkiye'de zor bulunabilecek kadın türü. bizim kızlar seksi değiller olmak için de ya makyaj kutusunun içine düşer ya da açmadığı yer kalmaz. ama bir rus kızı saf halisane güzelliği ile bile seksi. endamları yeter. bulunmaz hint kumaşı olan hayallerimi süsleyen kadındır.

  hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan gülümsemesi.
 • yaşanılır, yaşatılır, yaşlanılır.
 • fiziği düzgündür. ya poposu ya memesi, en iyi ihtimalle ikisi de vardır.

  fizik düzgünse zaten kot ve basic tişörtle bile seksi olunabiliyor.

  tabi kaliteli giyinmek de cabası.
 • elmacık kemikleri çıkık kadındır benim için
 • seksi olmak açıklık veya kapalılıkla ilgili değil, kadının yaptığı seks göndermesiyle ilgilidir. yani bir rujla seksi olan kadın rujla seksi olmak isteyen ve o seksapel yüklemesini rujuna, rujunun rengine, dudağına yapmış kadındır. önemli olan, açık da giyinse(makul bir açıklıktan söz ediyorum) yerine göre seksi olmamayı başarmaktır veya yerine göre de seksi olmayı başarmaktır. açık giyinse bile kimin için seksi olacağını başarmak. kadın açık giyinmiştir, yolda yürüyordur, bakanlar dönüp bir daha bakacak kadar hayranlık duyuyordur; ama aralarında hastalık derecesinde azılı bir sapık olmadıkça kimsenin aklından taciz etmek geçmiyordur. yalnızca kadının istediği kişi ise kadını seksi buluyordur. işte bu! o zaman seksapel içten gelen, yerine ve zamanına göre 'kontrol edilebilen' estetik bir güzellik olur, insanların aklına kötü bir şey getirmez. bunun dışında giyimle(kapalı ya da açık), makyajla ve rujla elde edilen seksapel maalesef giysiden, makyajdan, rujdan elde edilen seksapeldir, yani çoğu kez yönetilebilen seksapel değildir. kadının seksapelini kontrol edemediği durumda ayakkabısı, kara çarşafının eteği, türbanının ucu dahi seksi bulunabilir. kadınların bir kısmı seksapelini kontrol etmeyi/ yönetmeyi başaramadığı için kapalılık yüceltilip türbandan medet umuluyor.

  kadın kendi seksapelini kontrol edemeyince erkek de güdülerini kontrol edemeyebiliyor. biri bilmeyince, öteki de bilmemiş oluyor.
 • dikkat gerektiren detaylari fark eden erkeklerle, sevmeyi, seviyeyi bilen ve (eksilenecegim burada ama) mahreme deger veren, bunun ozel oldugunu bilen kisilerle olmayi hak eden kadindir bence.

  acilip sacilani elestirmek degil ama gizem ve mahrem gercekten bir insan icin ozel, onemli seyler. herkes herkesi cok basit sekillerde kesfettigi surece her sey de ozelligini ve niteligini yitirir, yozlasir.

  ek: mahremi onemseyenleri sakirt olmakla suclamislar. ben anonim bile degilim. herkes profilimi de gorebiliyor. bakin bakalim uzaktan yakindan sakirte benzer halim var mi?
 • büyük ihtimalle bel çevresi ince olan kadındır.
 • fiziği iyidir, dar giyiniyordur açsa daha iyidir. hatta şöyle söyleyeyim normalde bakmazsın ama öyle bir giymişki bir tuhaf oluyor yani.
 • herhalde beyinsel seksilik sözü edilen. yoksa çok zor.