şükela:  tümü | bugün
 • çaylaklığa düşürülen mağdur yazarlardan. üstelik 213 entrysi var. entrylerini incelediğim kadarıyla çaylaklık bir durumu da yok. anlaşılan çaylak diye araya kaynamış yazar.

  en kısa zamanda hatanın düzeltilmesi temennisiyle.
 • bütün entryleri sıfırlanmış yazar. mesaj atma hakkı da son olarak elinden alınmış.
  29 nisan 2014 çaylak listesinin patlaması olayında haksızlığa uğrayan yazarlardan biri. sözlüğe geri alınması için nickaltına entry girerek desteklediğim yazar.
 • sözlükçülerin askerdeki mevziileri diye başlık açan, ''mevzii'' değil mevzidir o. mevzi sözcüğü cümle içinde ''mevzisi'' anlamında kullanılır şeklinde yaptığım açıklamaya, özelden aşağıdaki mesajı atan canlı türü:

  (#79548541) ne tür bi geri zekalısın?. sararıp soluyorum yazılıyor o zaman senin nickinde doğrusunu yaz. gerizekalı, sen nick yaparken ironi yapıyorsun, biz başlık açarken yapamıycaz he mi. bi de ciddiye alıp açıklama yazmışsın mal
  26.07.2018 00:37

  sayesinde nickimin doğrusunun bu olmadığını öğrenmiş bulunuyorum. ayrıca açtığı başlık da ironiymiş. (bkz: yersen)

  tanım da yazalım da eski güzel günlere gönderme olsun :
  türkçe bilmediği yüzüne vurulduğunda, hazımsızlık sorunu yaşayıp küfür etmeye başlayan gariban şahıs. tabi yaşı nedeniyle evde maden suyu içmesine izin verilmiyor olabilir. kendisi için en iyisi yaz tatilini kitap okuyarak, türkçesini geliştirerek geçirmesi olabilir. karakteri için yapılabilecek bir şey yok.
 • #85643928

  açtığı rezalet başlığına bakıp fikrinizi belirtmenizi isteyen ama fikriniz kendi istediği gibi olmadığında da mesajlar atıp işi sen rahatsızsın falan diyerek hakarete vardıran yazar. sonra da diyor ki, neymiş benden kendisini haklı bulduğum takdirde fikir belirtmemi istemiş. istiyor ki; o bir rezalet başlığı açsın, kendisini haksız bulanlar sussun ve haklı bulanlar yazsın. doğru yanlış önemli değil böyle herkes yuuuuuuh falan çeksin. boşuna çaylaklığa düşürülüp entryleri silinmemiş zamanında. insanlara özel mesajla hakaret ettiğinde o kişilerin kendisinden şikayetçi olma hakkı olduğunu hatırlayıp ona göre davranmalı. yoksa gerçekten canı yanabilir.
 • sohbeti keyifli, eğlenceli yazar.
  onu çaylak da yapsanız ara sıra, size acimadiki der
  (bkz: #81428405)
  entrysine kahkaha attığım doğrudur