şükela:  tümü | bugün
  • çok merhametli bir insan için bile böyle bir eşik var mıdır bilmiyorum ama olmamasını dilediğim eşiktir.
  • tüm değerlerin gözardı edilip "ana hedefe giden her yol mübahtır." denildiği andır.

edit: yazım hatası
  • oyle bir esik yoktur cunku eger sen dedigin gibi acimasiz bir insan degilsen yani ozunde bu yoksa asla acimasiz olamazsin. o igrendigin insanlarin hareketlerini yapmazsin yapamazsin cunku senin ozun o degildir. bu durum yasadiklarindan bagimsizdir ve degismez. ama sen yok ben bunu yasadim sunu yasadim da boyle acimasiz oldum diyorsan zaten senin ozunde de varmis acimasizlik o nedenle hic baskasina suc bulma. herkesin ayibi kendinedir. sen oyle biri degilsen asla ama asla onlara uymazsin. ama yok o tarz hareketler yapiyorsan demek ki sen de onlardanmissin sadece tetiklenmeyi bekleyen sahte bir durum icindeymissin.
  • iyi niyetinizi bitirmelerine izin verin, gerisi geliyor zaten.
  • (bkz: kazık yemek)
  • her şey kötüye doğru gidiyorsa, o eşiği çoktan geçmişin demektir.
  • 'sıkıldığın' ve kendine ulaşmaya karar verdiğin andır. öze dönüş isteği, kontrol edilmesi güç bir kibir ile yıkımları da beraberinde getirir.
  • canın yandığında değil, canınızın yandığını hatırladığınız anda acımasız olabilirsiniz.
  • hayata ve insanlara resti çektiğiniz an. ultimatomlar geride kalmıştır, kel başa şimşir tarak öyle göte böyle yarak diyerek resti çektiğiniz an itibariyle. rest çekilen anlar kritik anlardır. evet.
  • en yakinlarin tarafindan kullanilmak veya seni hayal kirikligina ugratmalari olabilir. ınsan dost kazigi yiyince yogurdu ufleyerek yiyor.