• yeni gelmiş bir sözlük yazarı.
    izmirli.
    össye hazırlanıyor.
    liseyi 3 yıl okumuş.
    #o kadar..

edit: hekim olacak büyüyünce.
  • yalnız olmadığımı hissettirten yazar. sınava giriyormuş; ona en acısız ve en derininden başarılı bir sınav diliyorum.
  • yardımsever bir suser, geçen gün karşıdan karşıya geçen yaşlı bir teyzeye yardım ettiğini gördüm, hala böyle insanlar var demek ki, çogzel çog. *
  • üç beş kilometre öteden zirveye gelmeye üşenenlere nispet yaparcasına kalkıp taa isviçrelerden ayağının tozuyla gelip saat 2'ye kadar muhabbetini benden esirgemeyen piskopat.

karaoke ustası, söylediği şarkı belki istediği tepkiyi alamadı ama bizden yine de geçer not aldı.
    böyle geyik bir adamla insanın inanın canı 2 dakika olsun sıkılmaz. iyi ki tanışmışız kardeş. =)
  • herkese çemkirip durduğum konak yolu boyunca beni tartışmalardan uzaklaştırmaya çalışan iyiliksever yazar. ne yazık ki durduramadı beni. bir de sürekli gülüyor ve çok hareketli. izlerken yoruldum. şarkı söylemeye başladığı andan itibaren yanlışlıkla dışarı kaçtığım için çok pişmanım.
  • kendisi icin ilk diyecegim su; ennn zor enn kotu gunlerimde yanimda oldu. ne kadar buyuk bir sey yaptigini bilmiyor ama benim dunyamdaki mucizeleri inşaa ettigini bilsin istedim.

gorup gorebilecegim en yardımsever insandir heralde ötesini görmem sanırım. daha çok sey yazacagim ama su an sirasi degil.
  • zoru moru bilmem, bu cumartesi ev taşıyacaz onunla. buzdolabını önünden o tutacak arkasından ben. yardımsever mi değil mi ben anlamam. kaçışı yok.

can.
  • bu cumartesi ev taşımanın ardından birlikte after party'ye katılacağım badim. hem de deniz manzaralı bir evde.*
    çok iyi adam bu, yakışıklı adam bu. üzmeyin, ben kendi dertlerimle yeterince üzüyorum zaten.
  • 20. yaşgünunun kendisine sağlık başarı huzur ve bol staj hastasi getirmesini diliyorum. ben bi kaç yıl kestim attim, aramızda beşin altinin lafi olmaz sonuçta.

noel ruhu gibi bi adam, kendini yardima adamış. eee haliyle iyi ki dogdun diyeceğim.

iyi ki doğdun.
hesabın var mı? giriş yap