şükela:  tümü | bugün
 • ön edit: haber yapılalı saatler olmuş, avukatlarından ses yok yalan demiyorlar sanal avukatları böğürüyor. bu kişilerin dhkp-c'li olduğuna mı inanılmıyor yoksa dhkp-c'nin terör örgütü olmadığına mı? karnınızdan konuşmayın.

  ön edit2: (bu kısmı sildim nerden niye atıldığı şaibeli. yüksek lisans sınırını aştığı için deniyor, konya selçuk - ogü arasında gidiyor. kesin bilgi olunca editlerim) dhkp-c üyesi olmak suçuyla 4 ay tutuklu yargılanıp beraat etmiş.

  öldürülen dhkp-c teröristinin cenazesinden ölenin ailesi tarafından kovulmuş. (google'a nuriye gülmen dhkp-c yazın yeterli.)

  https://m.haberler.com/…-de-topraga-8225375-haberi/

  ...

  dhkp-c. hani şu savcıyı odasında basıp şehit eden örgüt. en başından beri herkesin bildiği gerçek. açıkça söylenmiyordu ama madem emniyet açıklamış biz de fikrimizi ifade edelim.

  devlet enayi mi ki durup dururken bir akademisyeni ihraç etsin? elinde bilgi belge olmadan böyle bir şey yapar mı? yanlışlık olsaydı zaten şimdiye kadar çoktan göreve dönerlerdi.

  demek ki neymiş her tuzum var diyene hıyarını alıp koşmayacakmışsın.

  --- spoiler ---

  khk ile meslekten ihraç edilen ve ankara yüksel caddesi’nde açlık grevi başlatan akademisyen nuriye gülmen ile öğretmenler semih özakça ve acun karadağ’ın, kanlı terör örgütü dhkp-c ile ilişkileri olduğu ortaya çıktı. emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre nuriye gülmen 2012 yılında, acun karadağ ise 2013 yılında, örgüt adına faaliyette bulunmak” suçundan cezaevine gönderilmişler. semih özakça da, kanlı örgütün yasa dışı eylemlere katıldığı için gözaltına alındığı kayıtlara geçmiş.
  --- spoiler ---

  http://m.aksam.com.tr/…-masum-degil-c2/haber-623271

  edit: imla + kaynak
 • bu insanlar terör örgütü üyesi ise neden dışarıdalar?
  bu insanlar terör örgütü üyesi değilse işlerinden neden atıldılar?

  bu insanlar terör örgütü üyesiyse darbe girişimine kadar neden görevlerine devam ettiler?
  bu insanlar terör örgütü üyesi değilse işlerinden neden atıldılar?

  gibi soruları akla getiren çamur medyası iddiası.
 • zırva. ne olursa olsun her şeyden önce insan onlar. bu ülkenin vatandaşı ikisi de !

  dolayısı ile yaşadıkları haksızlığın giderilmesi ve kendileri hakkındaki hükmün adalet ile verilmesi gerekir. ama nerede tabii ?
 • bu ulkede bizi yasatan tek guc, gun gelip de her muhalif dusunceyi bunlar sucu, bunlar bucu diye algiyla susturmaya calisan yandaslarin yargilandigini gorme inancimiz.
 • bu ulke de kendi orgeneraline terörist, kendi askerine vatan haini, kendi öğretmenine dinsiz demek son moda. bir tek teröriste terörist demek yersiz. bu gun dost yarin ne olacağı meçhul. o yüzden denilenlere pek inanmadan kendi aklıyla bir yargıya varilmali. aklın almadığı konuda ise pek fikir yurutmemeli.
 • birdenbire di mi? açlık grevi yapmaya başlayınca di mi? hakkını savunmaya başlayınca di mi?

  genelde böyle olur zaten. devlete kafa mı tuttun? söyleyecek sözün mü var? birdenbire bir şey çıkarsın.

  kral ördeğe kafa tutan çirkin ördek terörist çıktı!!!!!!!!!!!!! (manşet yaz lan ibrahim)

  kraliçe arıyı tanımadığını açıklayan işçi arı, düşman peteğin ajanı çıktı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  şok şok şok!
 • "ne olursa olsun bu ülkenin vatandaşı" diyen ağzına terlikle vurasım geldi.eğer masumlarsa tamam sonuna kadar yanlarında olalım, ama bu ülkenin askerine, polisine kurşun sıkan şerefsizler isterse acından ölsün umrumda olmaz, kimse boşa duyar kasmasın.