şükela:  tümü | bugün
  • aknelere karşı eksfoliatif mendil.
  • annecim camide şeklinde okunan şey.
  • bu markanın peeling li temizleme jelini indirimde görüp denemek için almıştım..hayatımda kullandığım en "temizleyen"temizleme jeli olduğunu düşünüyorum.yalnız fazla kurutmaması için az miktarda kullanmak gerek.
  • elime geçen bir broşürden kendimi gazlayıp mendili şusu busu demeyip setini toplayıp geldiğim sivilce tedavisi üzerine uzmanlaşmış dermokozmetik hede. lekeleri giderirlerse beni çok mutlu edecek. hadi bakalım
  • jelini aldığım marka. korkunç bir şey lan. azcık kullansam bile yüzümü kurutup sabah yağlı bir yüze uyanmama sebep oldu. öyle hassas bir cildim de yok, bildiğin karma cilt işte. birkaç aydır belli belirsiz minik sivilcemsi şeyler bürümüştü yüzümü yalnız (o da taşınınca oldu su falan pis kesin mnakoyayım.) biraz yağlıya kaydığını düşünüp aldım, yanlış düşünmüşüm. ama siz yine de yüzünüzden yağ fışkırmıyosa almayın bence. formulündeki maddeleri azcık google larsanız anlarsınız neden. evdeki sebamed barı kullanıyorum iki gündür falan, akşama kadar yüzümde sekiz tane yağ katmanı olmaması hissini unutmuşum lan. adeta sadece su vurup uyuyabilirim.

    ama lilakutuda altında bir sürü iyi yorum var bilmiyorum artık. ya da bu noktada bir ürünü alıp almayacağınıza karar verirken satıldığı sitenin altındaki yorumlara şüpheyle yaklaşmanın akıllıca olacağını sonucuna varabiliriz. tabii ki öyle. ben de malım.
  • alnımda çıkan 3 tane akneye sinirlenip arkadaşımın gazıyla dermologica’ya, murad’a verme o parayı, bu çok daha uygun ve çok daha iyi demesiyle aldığım ve nefret ettiğim bir jel kremi olan marka. sayesinde bir ayda geçti ajsksksks normalde o kadara rahat geçerdi zaten.

    iğrenç yapış yapış, kurutuyor bir de insanı. burdan o arkadaşımı kınıyorum.