• derideki mitoz bolunmeyi arttirarak eski derinin dokulmesini boylece kirlilik ve yag birikiminden dolayi sivilce olusumunu engellemeye calisan abdi ibrahim yapimi krem .
 • bileşiminde retinoik asit bulunan a vitaminli bir krem..
 • iki gun ust uste cok ama cok az miktarda yuze surulmesi ile yuzu piril piril eden krem. ama sakin olaki ucuncu gun gaza gelip devam etmeyin, tekrarlamak icin aradan en az 2 hafta gecmesini bekleyin yoksa birinci derece yanikla karsi karsiya kalirsiniz.. tabi cildinizin hassasliginida hesaba katin.
 • sevgili okurları, 3-5 siyah nokta için kullanmamaya davet ettiğim ilaç. yüzünüzü galapagos'un fiziki haritasına çevirmekle kalmıyor, bildiğiniz kimyasal yanık vakasına sebep veriyor.
  bunu kullanmayınız, gidiniz sevgilinize sıktırınız, hem gönlü de olur.
 • kullanırken dikkatli olunması şart olan krem, yoksa kimyasal yanığa maruz kalabilirsiniz. kış ya da bulutlu hava demeyin mutlaka güneş kremi kullanın. aşırı sürmeyin, koca tüpü 5 seferde bitirince etkisi artmıyor. uzun süreli düzenli bir tedavide kesinlikle başarılı, piyasadaki en iyi akne izleri kremi sayılabilir, zira içerisindeki retinoik asit oranı en yakın rakibi tretinin tam iki katı. bu demek ki cildinizi iki kat daha fazla soyuyor, yani iki kat daha fazla özen göstermeniz gerek.
 • tretin gibi daha hafif kremler yuzumu parcalayadursun bundan iki uc gece ustuste surdugumde (bezelye tanesi kadar falan) dorduncu gun yuzumu ay parcasi gibi yapan, daha devam edince soymaya baslayan ve uzun vadede sivilce cikmasini engelleyen, 5 aydir falan kullandigim ve yazan doktoru feci sevaba sokmus krem.
  the body shop'in tea tree oil serisinden bi temizleyici (clinique de olur) ve bu krem herseyinize yeter sevgili okurlar. esen kalin.
 • dış görüntünüzün umrunuzda olmadığı bir dönemde kullanmaya başlamanız gereken bir krem. soyulan ve kızaran cildiniz nemlendiricinin bile yakacağı oranda hassaslaşır. fondöten kullanıp birşeye benzemeye çalışmanız da işe yaramaz. pul pul olan bir ciltte fondöten daha da korkunç bir görüntü oluşturur. böylece michael jackson'ı daha iyi anlar; stressiz, sıkıntısız, sivilcesiz günlerin bir an önce gelmesini beklersiniz...
 • ne kadar az sürülürse o kadar faydalı olan krem, biraz fazla kaçırınca yüzünüzü maymun poposuna çevirebilir. ayrıca bu kremle birlikte nemlendirici olarak bepanthen kullanınız yanıklara faydalı olacaktır.
 • dr habibullah aktaş'ın çatlak tedavisi için madecassol ile birlikte geceleri kullanılmasını tavsiye ettiği krem. birkaç gün kullandıktan sonra deriyi soyar ve bu süreçte de çok fazla kaşıntı yapar. yara yapmaması için dikkatli ve az kullanılmalıdır.
 • 2 günden fazla kullanılmaması gereken krem. hiçbir etki görmediniz diye 3. gün de kullanmaya devam ederseniz takriben 3 gün sonra yüzünüz kırmızının muhtelif tonlarına bürünüp su değdiğinde bile acıyor ve hissizleşiyor.
hesabın var mı? giriş yap