1. acqua di gio'nun kadın versiyonu olan parfüm. erkekleri ilgilendiren kısmı ise reklamında oynayan emily didonato adlı güzel model.
  edit: acqua di gio'nun kadın versiyonu kokusu zaten varmış. bu farklı bir parfümmüş. duk leto düzeltti.
 2. emily didonato ya bakmaktan melodisine bir türlü dikkat edemediğim, ve hatta bu sefer şu müziğe dikkat edeceğim diye izlerken kendimi yine hayranlıkla emily'i izlerken yakalayıp allah cezamı vermesin dememe sebep olmuş, başarılı bir reklam filmine sahip, giorgio armani'nin ferah kokulu son model yaz parfümü.
 3. beni kendime aşık eden parfüm. son 1.5 senedir bu parfümü kullanıyorum çoğunlukla. sabah sıktığım parfüm, akşam oluyor hala gitmiyor. ben de sapık gibi kendimi koklaya koklaya uyuyorum. biraz ekşi itirafvari bir entry oldu, ama durum böyle.
 4. sigara bile içsen kokusu teninde kalan nadir parfümlerden. ayrıca body lotion'ı da mevcuttur ve parfümle beraber kullanıldığında kesinlike çok daha kalıcıdır. candır, canandır.
 5. reklamını izledikten sonra kokusunu delicesi merak ettiğim parfüm.
  denedikten sonra da hasta etmiştir kendisine. o gün bu gündür vazgeçilmezim.
  reklamı
 6. bende kokusu yaklaşık 4 5 saat kadar kalabilen parfüm. sonrasında uçuyor gidiyor. gittim orjinal olsun diye duty free den aldım. sorun parfümde değil bende. sabahları parfümle yıkanıyorum, bana mısın demiyor, uçuyor gidiyor. ama ne olursa olsun nefis bir koku, tam bahar yaz kokusu.