şükela:  tümü | bugün
  • telefonlar için çok başarılı bir konuşma kaydedici. hem android hem ios versiyonu var.

android versiyonu şurada: https://play.google.com/…ails?id=com.nll.acr&hl=tr7

neredeyse bütün iş konuşmalarımı telefondan yaptığım için, "ben öyle dememiştim, şöyle demiştim" diyen denyolara önlem için kullanmaya başladım ve çok memnunum.

ayarını yapıyorsunuz ister uygulama hiçbir uyarı vermeden her görüşmeyi kaydediyor, ister her konuşmadan sonra kayıt saklansın mı diye soruyor.

kayıt formatını seçebildiğiniz gibi, kayıtlar fazla yer de kaplamıyor, ben bugüne kadar 900 küsür konuşmayı kaydetmişim, telefonda kapladığı alan 350 mb.

böyle bir uygulamaya ihtiyacı olanlar gözü kapalı kullanabilir.

istenirse kaydedilen konuşmaları otomatik olarak dropbox'a atmak, mail atmak gibi özellikler de var ama onun için pro sürüm istiyor.

böyle reklam entrysi gibi oldu ama ben memnun kaldığım uygulamayı sonuna kadar överim arkadaş.
  • google play'in yeni gizlilik politikası sebebiyle, yalanın kol gezdiği inşaat sektörüne büyük darbe indirmiş ses kayıt programıdır.
    artık sen öyle demedin bak böyle demiştin diyerek ses kaydı göndermek imkansız hale gelmiştir.
  • android 7.1 güncellemesi ve sonrası ile sadece bu uygulama için değil tüm görüşme kaydedici programlar için yolu sonu gelmiş. yani artık bu güncellemeyi sahipsiniz karşı tarafin sesini kaydedemiyorsunuz. zaten bu iş için kullanılan bir programdır. satın almadan veya yüklemeden önce bilginiz olsun.

şirketin açıkladığı artık teknik olarak bunu düzeltmek imkansız.
  • (bkz: nfc) bir acs urunu,

(bkz: acs)
    (bkz: acr122)
    (bkz: acr122u)
  • eski sürümlerini yükleyince sorunsuz kullanılan uygulama. 30 ve altı sürümünü yüklerseniz aramalarda isim gösteriyor.

internetten apk dosyasını bulup yüklerseniz sorunsuz kullanırsınız. tabi google play güncellemesini mutlaka kapatın.
  • 2 yıldır pro sürümünü aktif kullanıyorum. zamanında 5 lira civarında almıştım bu uygulamayı. hareket halinde ve odaklanılması gereken bir işim var, telefonla sürekli konuşurum, anlık not alınması gereken sorular alır sorarım. benim için vazgeçilemez hale geldi, telefonu samsungdan başka telefona değiştiremiyorum bunun yüzünden. arama geldiğinde gittiğinde hiçbir bildirim işaret vermeden çalışması için ayarladım. kendi kendine wifideyken google drive'a da arşivleme yapar. sessizce işini halleder.
  • attenuation-to-crosstalk ratio.