• üşenmeyip white paper'ın tamamını okudum.

- the nxt blockchain altında ardor ile geliştirilen yeni bir coin.
    - bir internet of rewards coin'i. yani sosyal medyada yarattığınız herhangi bir içerikten action coin kazanabileceksiniz. sistemin temel bileşenleri kullanıcılar ve satıcılar. özetle ekşi sözlük'teki gibi content'i siz yaratıp paraları ssg cukkalayamayacak.
    - mart 2018 launch tarihi

fikir olarak güzel ama white paper'ı yeterli değil. marketing ve pr'a yatırım yapmadıkları sürece başarılı olacaklarını sanmıyorum.

register olanlara 1000 action coin veriyor. üye olun, dursun bir kenarda. ref'li linkten kayıt olursanız bana da bir miktar verir. bu da referanssız link
  • bu coinlerden haberdar eden arkadaşlara teşekkürler. link'in sonundaki "ref" kısmını silerek üye oldum. :)
  • afrikadan gelen bir scam coindir , sakın inanıp da yatırım yapmayın .. herhangi bir sike derman olabilecek bir coin değildir.
  • mart ayında piyasada olacak coin üye olanlara 1000 coin veriyor şuradan üye olabilirsiniz buyrun
  • 7 bin action coinim olduğunu öğrendim zamanında üye olup bi kaç refle adam toplamıştım. kripto para piyasasında sağlam bir yer ederse editlemeye gelirim.

5 dakika sonra gelen edit: değeri 0,00004504 dolarmış. elimde 0,30$lık actn var yani. belli olmaz bitcoin'de 1$dı zamanında eheheheh
  • bugün itibariyle kayıt olup hesabıma yatan 1.000 coin için pusuya yattığım ama sonunda birkaç dolar bile etmeyecek olan coindir.
  • sitesi kapanmış. tası tarağı toplayıp terk-i diyar mı ettiler acaba?

düzeltme: sanırım server ile alakalı bir durummuş şu an açılmış.
  • bitcoinden farkı ne ki? (bkz: coin işinden anlamamak)
  • sitesi çalışıyor şuan arada yoğunluk yaşandığından sıkıntılar çıkabilir
  • aslında öyle bi coinki ico'sundan 100 liralık alım yapmadığıma çok pişmanım

ilk ico fiyatı 0.005 dolardı 20 k act coin ederdi , kolay kolay 1 dolar olmasnı beklemesemde tanesi 0.1 dolar olsa direk 2000 lira kurtarırdık.
hesabın var mı? giriş yap