şükela:  tümü | bugün
  • danone'nin yeni activia çeşidi.

bir kutu yoğurt, üzerinde ayrıca ambalajlanmış mısır gevreği ve kurutulmuş meyve parçaları var. istediğiniz zaman karıştırıp yiyebiliyorsunuz.

çok pratik bi ürün olması sebebiyle işyerime koydum birkaç tane. kahvaltımı bununla yapıyorum. lakin kabızlık çeken bir bünye değilim çok şükür, bunu yedikten yarım saat sonra içimdeki tuvalete koşma hissini dizginleyemiyorum.

devlet buna bir şey yapması lazım. normal yoğurtlusunu istiyoruz.
  • ofisteki hatun milletinin %90 ının kahvaltısında yediği yeni ürün... öyle müsli paketini ayrı al, yoğurdunu sütünü ayrı al, ayrı muhafaza et,karışıtr ye derdi yok, son derece pratik... en kısa sürede ben de denemeyi düşünüyorum...
  • iş yerindeki hatunlardan görüp dadandığım ürün. güzel bir şey netice itibarı ile ama bir kuru-pilav-cacık değil.
  • ismine kanıp sabah yenmesini pek tavsiye etmediğim yeni danone ürünü. nitekim hiç doyurmuyor, dişinin kovuğuna yetmiyor. bi de üstüne üstlük daha da acıkıyorsun..
    ancak gün içinde tatlı niyetine pek şukela oluyor.
    ayrıca bir rivayete göre de diğer tüm activia skularından daha çok satıyormuş.
    teşekkürler danone!
  • migros'ta orda burda sepetini bununla dolduranlari gordum, ofiste bayila bayila yiyenleri gorunce de gittim aldim.

turkiye ofisinden ciktiysa bu fikir yildizli pekiyi veriyorum, globalden ciktiysa onlara da yildizli pekiyi. bir eksikligi pek guzel doldurdular bi de tam zamaninda yaptilar millet bikini, gobek, zayiflama derdine dusmusken.

tek bir eksigi var burdan yetkililere seslenmek istiyorum aysegul hanim, icinde kasik yok, disarda yemek istesem yiyemem.

bir de baska turevlerini de cikarsalar iyi olabilir. turkiye tuketicisi yuru ya kulum dedi, firsat bu firsat degerlendirsinler zira ben ne cesit ciksa hepsini denerim su kafayla.
  • heralde çoğu başlayan gibi bi haftadır itibaren işyerinde yiyenleri göre göre başlamış olduğumdur kendisi. doyurmuyor belki ama öğle yemeğinden sonra tokluk hissi geçer ya akşama doğru, akşamüstü ofisten çıkmaya bi saat kala falan bazen bi açlık çöker, o zaman için iyi olacağını düşünüyorum. çilekler de süper bir tat vermiş arada. üzümü bol olsa falan elimi sürmezdim çünkü şimdiye kadar yediğim tek cornflakes çeşidi çikolata parçalı idi. bunu yediysem ben emin olun süperdir, dolapta depolayın derim.
  • bunun için söyleyebileceğim tek şey ;
    kaşık yok içinde kaşık! mobilken nası yicez biz bunu?!

oh rahatladım.
  • diyet yapanların dadanmaması gereken kahvaltılık, nitekim yoğurdunda şeker var (%6 oranında).

evden yoğurt ve nesfit getirmek gerekli aslında ama bu da pek pratik. bir de sadesini falan da çıkarsınlar, çilek çok allerjen bir meyve. buradan yetkililere sesleniyorum.
  • baya doğuruyor, ancak içinde şeker olmasa çok daha faydalı olurdu.
  • özellikle son 1 aydır deli gibi tükettiğim, pek lezzetli mısır gevrekli+çilekli * yoğurt.
    sindirim problemim olmadığı için o amaçla yemiyorum, o yüzden sindirime yardımcı olup olmadığını bilmiyorum; fakat 2 öğün arasında yada hafif geçirmek istenen bir öğün için gerçekten güzel bir alternatif. hani içinde mısır gevreği de olunca sade yoğurda nazaran daha bir doyurucu gibi geliyor insana.
    kaşık olmaması önemli bir eksik tabi, şu algida'nın maraş dondurmasına iliştirdiği kaşığın biraz büyüğünü sıkıştırıverselermiş paketin bi köşesine iyi olurmuş ama böyle de idare edilir artık.

yalnız içime sinmeyen tek bir nokta var; olur da mısır gevreğinin içindeki çileği yoğurtsuz, sade yerseniz böyle sentetik, köpük gibi bir şey yiyormuş hissi bırakıyor insanda. yoğurtla karışınca meyve formuna bürünüyor. belki de kurumuş çileğin normali budur, onu bilmiyorum. düşünmeden yiyorum artık.