şükela:  tümü | bugün
  • ilk kez bu gece show tv ekranlarında gördügümüz acun ılıcalı'nın maceralarını gösteren tv programı. ordan oraya ucuyo adam yine. hatunlara sarkıyo her zamanki gibi.
  • ülke ülke, ada ada gezen acun ılıcalı'ının son marifeti.. özellikle genç kızları kamerayla çekip güzel program diye insanların izlediği gubidik hadise..
  • pust, gene gitmis los angeles'a, miami'ye, demekten kendimizi alamadigimiz program.. post televole.. kaliteli, seviyeli.. tadelle kalitesinde, deniz seviyesinde..
  • doritos dippas sunuyor. gayet neşeli bir program.
  • orlando jones'u portoriko'da bir kızla görüpte "bakın kızla çocuk geziyolar ne güzel" diye yanaşıp " helo havaryu du yu gudtaym" gibi deli saçması şeyler söyleyen, eğitim sistemi harikasının televizyon programı.

televizyon izlememe nedenlerinden bir başkası. birde arada saçma sapan skeçler varki allah korusun...

(bkz: orlando jones)
  • acun herifinin firar etme sebebi tarafimdan itinayla yaglanmis budakli odundur, bunu buradan acikliyorum ve o firar nasil olsa bitecek ve odun belle bulusacak diyorum...
  • '-simdi demekki : artik onemli olan yabanci dilinin ne duzeyde oldugu degil, bu yabanci dilden hic utan utanmadan her ortama kolayca akmak, her ortamda kotu ingilizcenle hic utanmadan konusmak, biraz rahat davranmak' ... gibi dusunme balonlarini olusturan programdir bu program.
  • dun itibariyle cikmis oldugum program. (lubnan-tr maci sonrasi, conseco fieldhouse onu)
  • dünyanın her yerine türklerin ne kadar baldır bacak düşkünü olduğunu anlatan rezil program. sinir sistemine zararlı televizyon bi şeysi. ulan o kadar da beddua ediyom hala herife bi şey olmadı. efsunlu mudur nedir.