1. dünyayı gezmesinin ismiyle bağlantısı olsa gerek (bkz: acun).
    en ünlü repliklerinden biri "would you like to say something to turkish men?" dir.
  2. ben asik olmustum bi ara buna. utandim bi an...acun ilicali ile maraba adli pororami sunuyor televolede...
  3. bbg'nin star'a geçmesiyle acaba o da transfer oldumu diye düşündüren kişi... tüm o televoleleri vs bırakmak büyük cesaret diyorum..
  4. acun firarda diye bir programa başlayan ,hem gezip hem para kazandıran süper bir mesleği olan kişi.
  5. acun firarda adlı programda boğa güreşleri sırasında boğanın neredeyse üstünden geçtiği, derin küfür bilgisine sahip, ilginç bi gülüşü olan eleman.
  6. dil, din ayırt etmeyem her dilde yavşayabilitesi olan komik herif. ayrıca kadıköy anadolu lisesi 86 mezunudur. en çok kıskanılan adamlardan olsa gerek. kıskanılmasının kişisel özellikleriyle alakası yok ama olsun.
  7. bu adamla 5-6 kere halı saha maçı yaptım acaip oyunbozan. artı sinirli. artı yeteneksiz. ama show tv spor muhabirlerini falan getiriyo, tabi onlar futbolcu olamamış ama top oynamış yetenekli çocuklar. o zaman iyi bi takım oluyo, maçı hile şike vb ile kazanıp sahayı ödemeden işin içinden çıkıyolar. bi halı saha maçına 45 dk geç kalabilmiş insandır.

acun ılıcalı hakkında bilgi verin