şükela:  tümü | bugün
4161 entry daha
 • instagramına şeymaağğnın o ses türkiye çekimlerinden görüntülerini de koyarak şöyle bir açıklama yapmış
  ( neresinden tutarsanız elinizde kalıyor. )

  "
  acunilicali: bugün medyada yer alan yalan bir habere cevaptır:

  şeyma ve bir markanın işbirliğinde anlaşamadıklarına ve benim de bu konuda ısrarcı olduğuma dair bu haber tamamen hayal ürünüdür. bahsedilen toplantının konusu acun medya’yla markanın işbirliğidir ve toplantı acun medya’da gerçekleşmistir.

  bu şekilde yalan haberler veya sosyal medyanın hastalıklı ruhları ne kadar saldırırsa saldırsın sevgili eşim şeyma’ ya zarar veremezsiniz. siz sevgiden uzaklaştıkça şeyma'ya olan sevgi de o kadar artıyor. bakın şu görüntülere. sosyal medyada oluşan küçücük bir başlangıç şu an milyonlarca takipçiye dönüşmüş durumda. bunların hepsi geçen gün o ses türkiye stüdyolarında çekildi. ve bu gördüğünüz insanlar asla bazıları gibi art niyetli, nefret dolu, sevgisiz değiller.

  şeyma instagram’ı 1 yıldır aktif ve çok başarılı bir şekilde kullanıyor. türkiye'de son 1 yılda takipçi sayısı en çok artan kullanıcılardan biri. televizyonda izlenen biri nasıl başarılıysa instagram’da içerik üretip çok takip edilen biri de o kadar başarılıdır. şeyma’nın bir videosunun ulaştığı 3-4 milyonluk izlenme sayısına bugün televizyonda ulaşabilen program sayısı azdır.

  ama eğer merak ediyorsanız, ülkemizin çok çok önemli iki markasından biri şeyma’yla işbirliği için anlaştı, diğeri de anlaşmak üzere ve bu konularla ilgili benim herhangi bir teşebbüsüm olmadı. "
 • sevgili "eşi"nin tek basarisi evli bir erkekle 8 sene ilişki yaşamak ve bir çocuk doğurmak dışında, instagramda takipci kasmak. acunun da nedense bununla aşırı gurur duyması insanlara antipatik geliyor.
  kimin ne icin takip edildiği önemli burda zira ülkenin ünlü isminin metresi olarak nam salıp insanların meraktan takip etmesi ayrı bir şeydir.
  hayır bakın bir de acunun psikolojisine, hep bir seymayi cici gösterme, saygı duyurma peşinde, bizim ülkede metrese metres derler dediler diyorlar, baslangiciniz bu, ahini aldığınız insanlar var, inkar edilemeyecek gercekleriniz var ayrica senin sevgili kemik yığınına kimse saygi duymak zorunda degil halk bu kariyi sevmiyor neyin derdindesin hz acun efendi? söyleyeceklerim bu kadar tşk.
376 entry daha