3754 entry daha
  • reyis bak hele,

merhaba ben acun ılıcalı sorularınızi yanıtlıyorum şeyi yapsak ya?

tanım: matrix'te neo karakterini canlandırmamış türk televizyoncusu.
  • kendisine bu nahoş platformdan ciddi ciddi iş için yalvaranları görüyorum.
    midemi bulandıran dalkavuklar sürüsü.
    iş yerinde de müdürünüze içinizden geldiği için çay kahve götürüyo musunuz?
    çapsız hayalperestler. amacınız ne lan?
  • umarım nur yerlitaşi bir daha tv nize çıkarmazsınız.
  • burayı takip ettiğini söyleyerek, bugün hakkında yazan suserların yarısının gözünde işkur gibi gözükürken, öbür yarısının ise bana bu kalbin kadar temiz sayfayı ayırdığın için moduna girmesini sağlamıştır.

1998 dünya kupası'nda sürünüyorum şarkısı ile brezilyalılar ile samba yapmışlığı olan medya patronu.
  • (bkz: sözlükteki torbacilar)

buyur acuncum lazim olur falan, yengeye selamlar.
  • eğer burayı okuyorsa turabi isimli barzo survivor'da olursa izlemeyeceğimi belirtmek istiyorum.

tanım: ünlü bir şahıs.
  • o helikopter de gezip içeriden hikaye atıyosun ya,

o goldwing le gezip kask takmıyosun ya,

hani çok az ayakkabı giyiyosun ya ,

beni dertli ettin acunn ..
  • 1 saat kadar önce eserin play stationda yenilmesiyle billur geçen hikayesine msj attım, cok yaratıcı espriydi ama evet demedi,demek ki mesaisi bitmiş.
    evet ınstagramda takip ediyorum ve hayir tabi ki yeneteksinize stand up ci yazılmadım.
    ama espri iyiydi hacit kabul et :)
    ulen yoksa görmedi de gunahini mi aldim simdi:)
  • kendisine buradan bir program konsepti tavsiye etmek isterim insanların buluşlarını tanıttığı bir yarışma programı yap en iyi buluş birinci olsun. ama böyle bir program konsepti ileride almanya da tv lerde olacak onu da söyleyim.

edit: hayır hayır dostlar, organik hoşaftan bahsetmiyorum :).
  • buraları okuyan medya patronuymuş. adettendir bir şey söylemeden geçmek olmaz. yeni doğan çocukların başka ailelere satılması hakkında büyük çapta araştırma yapan programı kaldırmanız olmadı. unutmayacağız.
2909 entry daha
hesabın var mı? giriş yap