4853 entry daha
  • uğur yılmaz deniz isimli yarışmacısını diskalifiye ederken bile prim peşinde koşan, küçük hesapların adamı.
  • şu yaptıgı hareketi avrupada herhangi bir yerde yapmış olsaydı bir daha gün yüzü göremezdi. çok büyük bir karaktersizlik. ugurun yerinde olsam gider hayvan gibi tazminat davası açarım. aıhm'e gitse net kazanır. azcık aklı varsa gider.
  • üst edit: kendisinin ergenliği
    üst edit 2: şu haberi görünce anladım ki, uğur’un acun hakkında #bayrağadokunma etiketli gönderisi bununla ilgili. ürün logosu kapatılır reklam olmasın diye, türk bayrağını niye kapattırdınız?!

yazdıkları ne kadar kötü olursa olsun, 2012 yılında 17-18 yaşlarında yazılan şeylerden ötürü hiç kimseyi yargılayamazsınız. çok sinirlendim bu duruma. izlemeye dayanamadım. kimsenin haddi değil bir insanın gururunu kırmak!!! alçaklık bu!

bir insanı bu derece küçültüp reyting malzemesi yapmak nasıl bir çirkinliktir?! insanların bir hayatı var, ailesi var! güçlü olan bir ahlaksızlık yaparken herkes susuyor, kimse sesini çıkaramıyor! ama konu normal bir insan olunca, geçmişteki hatalarından ötürü ülkenin önünde ne duruma düşürülüyor!

yazıklar olsun.

edit: bu yazıların varlığını program başlamadan bilindiğini herkes biliyordur. son 8’e kalınca mı ortaya çıktı, hayır. ha bilinmiyorsa, o zaman suç ekibinizdedir! bunu sessiz de halledebilirdiniz ama yok, reyting lazım değil mi?! reyting uğruna bir insanın hayatını harcamak... yazık.
  • bugün türk televizyonluğu için yüz karası olacak bir programı şu an bize izlettirmektedir. bugünler geçecek o lüks içinde yaşadığın saltanatın elinden gidecek inan bana.
  • cok iyi biliyorum bu yaziyi okuyacaksin. gencecik bir insani ekran onunde kurban ettin. asagilik bi adamsin. olusturacagin exen platformu basarili olmasin diye elimden geleni yapacagim ve sana asla ikinci bir sans vermeyecegim. senin ugur’a vermedigin gibi.
  • kendinden 30 yaş küçük biriyle sevgili olan, evliyken başkasından çocuk yapan, ahlak bekçisi süzme

edit: öz kızı 19 yaşına geldiğinde, kendinden 30 yaş büyük evli bir adamdan çocuk yaparsa tepkisi ne olur acaba?
  • ahlaki aciden asiri yozlasmis televizyoncu
  • kendisinin ahlak, terbiye dersi verdiği bir ülkeden utanıyorum. oyunlarda, filmlerde ve kitaplarda gördüğümüz distopik evrenlerin yozlaşmış televizyoncusunun gerçek hayattaki izdüşümü kesinlikle.
  • gevşeğin tekidir... bir kişiyi kanalında yarışmaya alıyorsan eğer madem geçmişte yazdıklarına göre diskalifiye edeceksin kur bir ekip incele sonradan yazdıkları çıktı diye kimseyi haksız şekilde atamazsın gevşek!!!
  • attigi adam kufurleri ettiginde yetiskin bile degilmis, 2013 yilinda 17 yasinda.
1918 entry daha
hesabın var mı? giriş yap