• insanların gazını almak için bir gencin hayatıyla oynayan kişi.

acunun şans faktörü yok sayılamaz tabi ki ama kesinlikle başarılı da birisi buna itiraz edemem. kişiliği konusunda ise genelde kendi halinde biraz şov peşinde ama art niyetli değil dediğim birisiydi. ama;

-ülkede futbolla ilgilenip karşı takıma küfretmeyen adam yok denecek kadar az

-ülkücülerin neredeyse hepsi, milliyetçilerin büyük kısmı kürtlere küfrediyor

-kadınlar için söyledikleri kabul edilebilir değil ama bu konudaki hassasiyetini nihat doğanda görmedik nedense

-kendisi için söyledikleri çoğu kişinin düşüncelerinden farklı değil. yapılan programların izlenmesi çok sevildiği ya da halkın gözünde çok iyi bir yerde olduğundan değil türk televizyonlarının vasıfsızlığından. iyi bir televizyoncu olmasından

-siyasetçilerin aleni bir şekilde tehdit edildiği bir ülkedeyiz. şu an bazı kişilere küfür edilmemesinin belki de en önemli nedeni ise insanların korkması. kaldı ki bir siyasetçiye küfür hakaret etmek kamuoyunu yaralayan yaptırım uygulanması gereken bir durum mu dini milli değerlere hakaret mi

tüm bunları düşününce çok inancım olmasa da umarım yaşattığını yaşar diyorum.

son sözüm de her gün diskalifiye edilmeye sebep olan twitlerin çok daha fazlasını burada yazıp 20li yaşlarda bir gencin önceden attığı twitler yüzünden diskalifiyesine tuzluğu almış koşan sözlük yazarlarına.
    bu çocuğun bu yüzden ülkede iş bulamamasını yargılanmasını hayatının kaymasını önemsemiyorsunuz madem empati kurun. bir gün sosyal medya paylaşımlarınız dökülse ortaya çoğunuz çok daha kötü duruma düşersiniz eminim.
  • televizyonun dahi çocuğu'na yakışmadı , 26 yaşında bir genci ülkeye linç ettirmek. yaptığı kabul edilebilir olmasada başka şekilde çözemez miydin acun abi?

--- spoiler ---

ben televizyonun dahi çocuğu , beni derhal lokmalayın

--- spoiler ---
  • (bkz: turabi çamkıran)'ın (bkz: uğur yılmaz deniz)'den çok çok daha küfürbaz, kotü, ahlaksiz olduguna yemin edebilirim ama ispatlayamam. 3 kere aldi programina ve milyon tl'ler akıttı
  • ahlak jandarması.
  • kapitalizmin çocuğu mudur, başka bir şeylerin çocuğu mudur bilemiyorum. ama halkı uyutmayı çok iyi başaran bir profesör. hükümet desteği de arkasında. her hükümetin isteyeceği tipten bir adam zaten. tv kanalında haber bile yayınlanmıyor. sürekli masal.
  • tek gayesi silikonlu memelerini göstermek olan cahil bir kadını başımıza salıp arada programı reyting alsın diye türlü çirkeflikler yapan ekran adamı.

bu kişinin programlarında kendini ezdiren genç insanlara da üzülüyorum. kendi kendinize çok güzel başarılara imza atmak varken, medya maymunu olmayı seçtiğiniz için pekte acımamam lazım aslında ama işte yufka yürekli people problems
  • uğur yılmaz deniz i halkın önüne atarak şovunu yaparken bir gencin hayatını yuksek ihtimalle karartan, ahlak bekcisi, fb ve rte aşığı kişi.
  • kariyer ve dahada kötüsü haysiyet cellatlığı yapan, kişi başına 7 amk, 150 siktir git düşen ülkede, toy bi delikanlının zamanında ettiği küfürleri paraya, ranta tahvilleyen kötü kalpli, habis ruhlu sermayeder, ensesi kalın.
    bi gencin dünyasını başına yıkmasının bedelini, hayat ona ödetir dilerim.

uğur'un yerinde olsam dava açarım. kazanacağından değil, suratına "sen busun yavrum" demek için.

peşinen söyleyeyim, uğur'un ettiği küfürlerin çoğunun muhatabıyım. ama burda mesele uğur değil. mesele, zalimin, güçlünün kılıcını vahşice sallaması.
  • uğur yılmaz deniz isimli yarışmacısını diskalifiye ederken bile prim peşinde koşan, küçük hesapların adamı.
hesabın var mı? giriş yap