şükela:  tümü | bugün
  • yetmez, sms göndermeye devam.
  • acun'un parası beni ilgilendirmiyorda bir saat nasıl 1.7 milyon edebilir ki? saat ulan alt tarafı, komple elmastan mı yapılmış nedir yani..
  • çirkin ve zevksizdir. sonradan görmelerde hiç şaşmaz.
    edit: statü göstergesi diye bir olgunun varlığından haberdarım. saatin çirkin ve zevksiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
    ayrıca da ne statüsü amk. statü, aristokratlık, asalet, vs bunlar çok çok başka şeyler.
  • türk milletinin smsleriyle alınmış saattir.
  • sonradan görme diyenlere göre kendi çabasıyla sıfırdan zengin olanların lüks eşyalar alma hakkı yok. onları almak için baba parasıyla zengin olmak lazım. sonradan görme, türkçe'deki en anlamsız aşağılama tabiri.
  • geçen yolda yürürken 20li yaşlarda bir çocuk yaklaştı ve para istedi. gerçekten ihtiyacı var gibi geldi ve verdim. sonra acaba kandırıldım mı diye düşündüm gün boyu. en sonunda koyverdim ve gerçekten ihtiyacı olan biri olduğuna kendimi ikna ettim. aksi takdirde sadece kandırılıp parası alınan bir gerizekalı olacaktım. bunu kendime yediremedim. yukarıda bir arkadaşın entrysini okuyunca o günkü kendimi gördüm resmen. herhalde ücretli sms falan atmış ve şimdi de acun'un iyi bir insan olduğuna kendisini ve bizi ikna etmeye çalışıyor. entrylerine baktım, full time acun medya elemanı gibi survivor entrysi falan kaynıyor. kardeş ben gerizekalı olup olmadığımı o çocuğu aynı yerde dilenirken görmediğim sürece belki de hiçbir zaman bilemeyeceğim. ama senin için rahat olsun, sen düpedüz tescilli süzme bir malsın. bak ben hayatta pek az şey hakkında bu kadar netimdir.
  • oylama için son yarım saat
    pamuk sms ler acuna.
    nolacak yaaaa, altı üstü 2.5 tl

(bkz: damlaya damlaya gol olur)
  • ben de acun'u biliyorsam, 1800 liralık saatle topunuzu trollemektedir.

https://www.saatmod.com/…zi-kordon-erkek-kol-saati/

https://youtu.be/rr9qr3gkqn8
  • cebinde sigara parası olmayan adam bile adadan ayrılsın diye sms gönderiyor. ben olsam 17 milyonluk saat takardım.
  • bu adam bu pozu sana bana vermiyor, yurtdışında iştirakleri olan ve her zaman yeni yabancı ortaklıklara ihtiyaç duyabilecek biri. kolundaki saat bile bir medya patronu için çok önemli.

acun'u gerçekten sevmiyorum ama şu olayı "halk fakirlikten kırılırken" ya da "türk halkının sms'leriyle!" düzleminde eleştirmek cidden çok lüzumsuz ve aptalca. sms göndermeyin o zaman adam casio taksın amk bu mu yani?