• her gün survivor hakkında binlerce enrty giren yazarlar tarafından pek görülmeyecek olandır. onlar için önemli olan şey sadece sms atarak kazanmasını istediğini yarışmacının biraz daha çemkirmesi sağlamak olacaktır.
  • 250 bin dolar para mı lan acun için.
  • öyle bir servet için çok makul bir fiyatı olan saattir.

ancak şunu anlamadım. türk milletinin sms'leri ile alınması ne alaka? biri bir iş yapar, tutar, para kazanır ve harcar. bu mantıkla ha sms atmışsın, ha ürününü kullanmışsın, ha hizmetinden faydalanmışsın aynı şey değil mi?

dünyada sayısız ünlü var. kimi sesi ile, kimi oyunluğu ile kimi herhangi bir şeyi ile ünlü olup köşeyi dönüyor. o halde beyonce'a iki şarkı söyledi bizim müzik zevkimiz sayesinde zengin oldu diyelim. bunun önünü alamazsın, hesap soramazsın. adam hesap vermek zorunda da değil. üstelik bunu magazine servis eden de kendisi değil. fiyatını da kimsenin gözüne sokmuyor bildiğim kadarıla.

kaldı ki bu adam gözlerimizin önünde bu aşamaya geldi. bence hak da etti. fırsatları iyi değerlendirdi belli ki. sen daha iyisini, daha ahlaklısını veya ne bileyim daha kalitelisini yapabiliyorsan yap. elini tutan yok.
  • bu adam bu pozu sana bana vermiyor, yurtdışında iştirakleri olan ve her zaman yeni yabancı ortaklıklara ihtiyaç duyabilecek biri. kolundaki saat bile bir medya patronu için çok önemli.

acun'u gerçekten sevmiyorum ama şu olayı "halk fakirlikten kırılırken" ya da "türk halkının sms'leriyle!" düzleminde eleştirmek cidden çok lüzumsuz ve aptalca. sms göndermeyin o zaman adam casio taksın amk bu mu yani?
  • görüntüsü sebebiyle 100 tl bile vermeyeceğim saattir. merak ettiğim şey ise bir saatin 250.000 dolar olmasına sebep olacak ne özelliği olabilir ki?
  • saat çok iyi. güzel seçim yapmış acun.
  • arkasında ''enayi sms'leri ile alınmıştır-2020'' yazıyor.
  • anahtar kelimeler:
    zengin
    mal
    züğürt
    çene
  • 500k dolarres rüşvet alan bakanlarımızı düşündükçe pek de pahalı gelmeyen hede.

sen memur olarak bahşişi 500.000 $ olarak alıyorsan baştan, acun 250k alın teriyle kazanmış, nedir ki ?
  • normal zengin saati özel bir yanı yok. ben de milyon dolarlık kaliteli bir şey sandım. bazı şeyler herkes alabilsin diye değil sadece zenginler alsın diye üretiliyor yani bok gibiymis şöylemiş böyleymiş falan birbirine bok atan maymun davranışları. bu gerçeği kabul edip vay amk deyip geçiniz ya da bu adaletsiz dünyada ki adaletsizlikleri düşünüp elden bir şey gelmediğini kabullenmeyerek kafayı yiyebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap