şükela:  tümü | bugün
  • yok böyle bir şey ya ! kaç yaşında adam, kızlarına kendi yaşlarında birisi yan gözle baksa ne hisseder acaba? bu yaştaki bir kızın gerçekten kendisine aşık olduğuna inanıyor mu diye çok merak ediyorum. hiç aklına geliyor mu acaba bu kızların kendisinin servetine, yaşadığı hayatın şaşasına kapıldıkları...
    ülkemizin 2. mehmet ali erbil'i olmaya aday, ali ağaoğlu demek istemiyorum şimdilik
  • paran varsa hersey helal , paran yoksa su bile zehir sana bu ülkede.
    edit : gelen mesajlarda bunun dünyada da böyle olduğunu yazdılar, bilginiz olsun dünyada böyleymiş.
    edit2 : 20 yaşında biriyle ilişkisi olması beni ilgilendirmez , tepki gösterdiğim olay çok başka
  • bundan bize ne olması.
  • zenginler çapkınlık yapar fakirler zamparalık.
  • 2 taraf da mutluysa kime ne zararı var bu ilişkinin?
  • kız şeymanın kopyası.
    demek ki unutamamış daha şeymayı.
  • kiz 18 yasini gecmis ortada acun kizimi kandirdi diye bagiran bir aile yok gerisinden kime ne. bu dunyanin her yerinde boyledir parasi olan erkek kac yasinda olursa olsun kendisini arzu edecek her yastan bir kadin bulabilir, hatta siraya girer kadinlar. ama ask bulabilir mi, gercek sevgiyi bulabilir mi,bir omur yaninda huzurlu uyuyacagi kadini bulabilir mi o biraz zor.
  • acun'un amk ama o gold diggerda hic kabahat yok tabii.
    hadi acun sübyancı. kızın zevkine ne demeli?
    bakınız: seyma subası
  • şimdi şöyle düşünün, akp li 50 yaşında bir milletvekili, 20 yaşında bir kadın ile görüntülense ve aşk yaşasa akp karşıtları kıyameti koparırdı.. yine 50 yaşında chp milletvekili, 20 yaşında kadın ile görüntülense ve aşk yaşasa chp karşıtları kıyameti koparırdı.. şimdi yazılan 3-5 yoruma bakıyorum " bize ne" , " alan razı, veren razı " .. affedersiniz ama şerefinize sokayim.. bu cümleleri yazanların 20 yaşında kızları olsa, 50 yaşında adamla olmasına izin verirler miydi acaba ? (bkz: luigi galvani) tam bu deney işte bizim topluma yapılan yıllardır.. insan olarak bakın olaylara insan, empati yapın yahu.. tamam kabul bu 20 yaşında olan embesil kadın acun'u kullanıyor.. pedofili olmasından şüphelendiğim acun ılıcalı bunu bilmiyor mu ? elbette biliyor lakin sanırım o da hastalığından mütevellit işine geliyor bu durum.. toplum olarak artik bu adama bir tepki verilmesi şart.. nasıl verilir, nasıl olur bilmem, uzmanlık alanım değil.. lakin uzmanlığı olan birileri yazsin.. ailesinin de içine tüküreyim bu kadının.. kamyoncu olan 50 yaşında adamla birlikte olsa, evlatlıktan red ederlerdi.. ama para işte.. devletin de artik su adama bir dur deme vakti geldi.. toplum aldı başını gidiyor.. sonu hayır olsun..

edit ; onlarca mesaj geldi ve şart oldu.. şimdi arkadaşlar " devlet kanun çıkarsın x yaş aralığından fazla ilişkiler yasaklansın" zihniyeti ile söylemedim.. lakin yaşamın birçok yönünde duyarlı (!) olan siyasetçilerimiz var olduğu aşikar.. acun ılıcalı ile ilgili bir derdim de yok.. lakin medyatik olan insanların yaşantıları ile örnek teşkil etmeleri gibi bir gerçek var ülkede. bu bir kanun mu ? değil elbette.. lakin vicdanı kanun denilen bir de gerçek var. nasıl ki yanımızda bir çocuk varken daha dikkat ediyorsak konuştuklarımıza, bu insanların da konuşma ve davranışlarına dikkat etmesi gerekiyor. ben böyle düşünüyorum. " devletin önlem alma konusu" elbette yasa çıkaramaz lakin bir devlet büyüğü çağırır ve daha dikkatli olması konusunda uyarır.. bir çocuğum yok, " duyar kasan bir kız babası " demiş bazıları mesajlarında.. yok kızım yahut çocuğum, bekarım. 35 yaşında bir kadının, 50 yaşında bir adam ile ilişki yaşamasını yadırgamam çünkü 35 yıl da kadın, kadin olmuştur artik.. hayatı, erkekleri, ılişkileri ve birçok konuyu çözmüştür kendi içinde lakin kimse bana 20 yaşında bir kadının bunları çözdüğüne inandıramaz.. tepki sebebim de bu.. reşit olabilir, elbette yasak koyamazsın.. tepki veren herkes biraz empati yapsın bakalım; 20 yaşında olan kızı yahut kız kardeşi böyle bir ilişki yaşasa tepkisi ne olur.. bir de yazılanlara tepki verirken küfür içermeyen her mesaja yanıt vermeye gayret ettim.. küfür içeren mesajları yazanları zaten kaale almıyorum. biliyorum ki reelde karşımda o küfürleri edemeyeceklerdir. önemsemiyorum bu yüzden.. bir dost da pedofili konusunda uyarmış, teşekkür ederim. (bkz: eksisozlu) pedofili olduğunu düşünüyorum yazdim zaten.. kaç yasa kadar pedofili kabul ediliyor bilmiyorum. bir yazıda sübyancılık ile pedofilinin eşdeğer olduğuna dair bir cümle kalmış aklımda. lakin yanlış da olabilir. saplantı diyelim geçelim..