şükela:  tümü | bugün
  • bu kızla , kız 17 yasindayken tanistigini da hatirlatmak lazim
    bu acunla ilgili burnuma cok pis kokular geliyor ya neyse...

edit: kiz 17.yas dogum gunu partisinde acunla tanistigini kendisi aciklamis.
  • (bkz: acungate)
    ekleme: gelen mesajlardan biri:
    "17 yaşındaki bireyle 12-13 yaşındaki çocuğu bir tutman doğru değil. 17 yaşındaki kişiyle bir yetişkinin cinsel ilişkisi suç değil. ayrıca 17 yaş demek üniversite 1 e giden birisi demek yani çocuklukla yakından uzaktan ilişkisi yok boşuna adamı itham etme."
    sizi gidi ensarcılar sizi...
  • boşuna dememişler zengin yaptı mı adına çapkın,
    fakir yaptı mı sapık derler diye.

edit:imla
  • fakir yapınca sapık, zengin yapınca da -çapkın değil- sapık diyoruz. bıkmadınız fakir-zengin edebiyatı yapmaktan.
  • abi bırak acun'u, trilyarder olsam z kuşağından bir kızla yapamam, mümkün değil.

yok vallahi mümkün değil. yaratık lan bunların hepsi... zombi... zombişko.
  • dünya üzerinde sadece iki kişiyi ilgilendiren olaydır. sayıyla da “2”
  • parası, şanı, serveti olduğu için ona yakışan durumdur. kadınları mutlu etmenin yolunu bulmuş reis o yüzden bize bok yemek düşer.
  • acun'un bariz andropoza girdiğinin ispatidir. iki sevgilisi de çocuğu yaşında idi ve hiç normal değil. sertlesememe problemini yanındaki genç kadınları doyurabildigini gostererek kapatmaya çalışıyor gibi. hiç sağlıklı değil hem acun için hem de aptal kızlar için. acun ilerisini pek iyi görmüyorum. trump gibi elini tutmaktan igrenen bir karısı olacak sanırım. kızlara gelince ikisi de gerçekten acınacak halde. aileleri adına üzülüyorum.
  • zenginler arasında moda olsa gerek. en küçüğünü kapan kendi aralarında daha mı prestijli oluyor acaba?
    kıza da diyecek bir şey bulamıyorum. ne diyelim mutlu olsunlar.
  • ben de o yaşta o zenginlikte olsam ben de 20 yaşındakilerle takılırım. olgunu napacam?

kimseyi ilgilendirmeyen durum.