• boşuna dememişler zengin yaptı mı adına çapkın,
    fakir yaptı mı sapık derler diye.

edit:imla
  • dünya üzerinde sadece iki kişiyi ilgilendiren olaydır. sayıyla da “2”
  • parası, şanı, serveti olduğu için ona yakışan durumdur. kadınları mutlu etmenin yolunu bulmuş reis o yüzden bize bok yemek düşer.
  • acun'un bariz andropoza girdiğinin ispatidir. iki sevgilisi de çocuğu yaşında idi ve hiç normal değil. sertlesememe problemini yanındaki genç kadınları doyurabildigini gostererek kapatmaya çalışıyor gibi. hiç sağlıklı değil hem acun için hem de aptal kızlar için. acun ilerisini pek iyi görmüyorum. trump gibi elini tutmaktan igrenen bir karısı olacak sanırım. kızlara gelince ikisi de gerçekten acınacak halde. aileleri adına üzülüyorum.
  • (bkz: acun ılıcalı casting) e döndü bence iş artık.
  • zenginler arasında moda olsa gerek. en küçüğünü kapan kendi aralarında daha mı prestijli oluyor acaba?
    kıza da diyecek bir şey bulamıyorum. ne diyelim mutlu olsunlar.
  • ergenlige girmis bir kizin istedigi biriyle evlenmesine sapik diyen tayfa..

kendinden 30 yas kucuk kizla iliski yasayanlara
    " kimseyi ilgilendirmez " , " normal " demistir.

o r o s p u ç o c u ğ u s u n u z ! ! !

ben hep soyluyorum siz kendini kucaktan kucaga atmayan şerefiyle haysiyetiyle evlenen insanlara yobaz dediniz. ama dedesi yasinda adama parasi var diye kendini siktirenlere " özgürlük " dediniz. kemalizmin demokrasisi bu kadardir ve bundan ibarettir.

eger bunu yapan bir hoca olsaydi yemin ederim ki burda " normal " yorumlari yapanlar dini karalayacaklardi. piçsiniz amciksiniz orospu evladisiniz. insallah sizin de kizlariniz 51 yasinda adamlarla beraber olur da sik gibi kalirsiniz.
  • 20 yaş sendromu bu 50 yaş değil, olabilir neden olmasın ayrıca? ben 20 yaşındayken bebek gibi duruyordum hala bebek gibiyim orası ayrı ama bu kız zaten 30 gibi duruyor beyin olarakta var ki bir şeyler acun kızı tavlamış. ayrıca ortalıkta eli sikinde dolaşan 30yaş üstü heriflere laf edin edecekseniz! size ne ulan milletin medeni ilişkisinden
  • politically correct olma adına hiç bir şey hakkında yorum yapamıyorsunuz . yorum yapınca çağ dışı diyorlar . çağ içinde oldular da çağa fayda sağladılar sanki . ayrıca eşiniz dostunuz yapsa demediğiniz kalmayacak şeyleri başkası yapınca hele hele ekonomik bakımdan üst seviye biri yapınca yanlış yanlışlığından doğru doğruluğundan bir şey kaybetmez. bizim toplumumuz iki yüzlü .
    bu arada acun ılıcalı’nın kiminle ne yaptığı ya da ne yapmadığı gerçekten hiç umrumda değil. hiç umrumda değil.
  • çocuk istismarı, çocuk gelin olmak konularında atıp tutanların acun u savunduğu başlık oluyor sanıyorum.
    bana göre hiç bir farkı yoktur. kendinden 30 yaş küçük bir genç kızla ne paylaşımın olabilir.
    sapıklığın para ve şöhretle meşrulaştırılmış halidir.
hesabın var mı? giriş yap