şükela:  tümü | bugün
 • ona bu şanı şöhreti parayı sağlayanlar düşünsün derim.
  ben değilim.
  suratını görsem kanal değiştiriyorum.
  ekşideki sörvayvırcılar, instagramına üşüşenler düşünsün.
  onunla yiyişen de kusura bakmasın escorttur, vücudunu tek kişiye kiralayan.
 • politically correct olma adına hiç bir şey hakkında yorum yapamıyorsunuz . yorum yapınca çağ dışı diyorlar . çağ içinde oldular da çağa fayda sağladılar sanki . ayrıca eşiniz dostunuz yapsa demediğiniz kalmayacak şeyleri başkası yapınca hele hele ekonomik bakımdan üst seviye biri yapınca yanlış yanlışlığından doğru doğruluğundan bir şey kaybetmez. bizim toplumumuz iki yüzlü .
  bu arada acun ılıcalı’nın kiminle ne yaptığı ya da ne yapmadığı gerçekten hiç umrumda değil. hiç umrumda değil.
 • çocuk istismarı, çocuk gelin olmak konularında atıp tutanların acun u savunduğu başlık oluyor sanıyorum.
  bana göre hiç bir farkı yoktur. kendinden 30 yaş küçük bir genç kızla ne paylaşımın olabilir.
  sapıklığın para ve şöhretle meşrulaştırılmış halidir.
 • yasalar önünde reşit olan iki insan arasındaki ilişkidir. bu açıdan bakınca herhangi bir felsefi bilgim de olmadığından ekşi sözlük yazarı olarak bu konuda ahkam kesme hakkım doğuyor. keselim:

  çocuk gelinler falan var bu ülkede!!!!1111 ayrıca fakirler yapsa eleştirirsiniz acun yapınca destekliyorsunuz ikiyüzlüsünüzzz!!!16116

  edit: oğlum siz salak mısınız? magazininizi yapın eyvallah da meseleleri birbirine karıştırmayın diyorum acunu falan savunduğum yok ki hiç sevmem. he hususi hayatı da beni ilgilendirmez orası ayrı.
 • paran varsa her şey normal. 28 yaşındaki ben 20 yaşında bir kızla sevgili olsam yemediğim linç kalmaz.
 • ortamlarda da kadinlar paraya bakmiyor dersiniz kim bilecek ki.
 • 17 yaşından beri görüşüyorlarmış. o yaştayken evlenseydi sapık olurdu ama gönlünce hareket ettiği için bir sıkıntı yok devam.
 • yıllarca sakallı, sarıklı, cübbeli tiplerin kendilerinden 30-40 yaş ufak kızlar ile ilişkilerini eleştirdim. hiç de pişman değilim. imam nıkahı kıyıldıktan sonra istediği kızı yatağa atmaya hakkı olduğunu sanan bu tipleri destekleyenlerin de hayatıma girmelerine engel oldum. benim gözümde bu dinci yobaz heriflerin yaptıkları şeyler ne kadar sapıklık ise acun efendinin yaptığının da bir farkı yoktur. popüler olmuş , biraz modern ve zengin olan acun gibi insanlara eleştirmeye kalkınca yanlış düşündüğümü söyleyenler, yobaz tipler yaptığında ateş püskürüyor. toplumumuz şunu anlamalıdır ki siyasî görüşü, dini, ırkı, dili, milliyeti ne bok olursa olsun bir insan kendi çocuğundan daha genç biriyle birlikte olması sapıklıktan başka bir şey değildir.
 • acun‘un hala akıllanmadığının göstergesi. ben olsam her gün farklı kızlarla grup yaparım. ne çekecem bi kızın dırdırını
 • ıki tane reşit birey yazanlara güldüm.

  biri daha çocukluktan yeni çıkmış hatta çıkamamış, diğeri ise torun sahibi olmak üzere iki insanin ilişkisini nirmal bulanlar var. vay be.

  yasal mı? evet.
  normal mi? hayır.

  şeyi anlamıyorum ya. şeyma subaşı 18 yaşında iken bu adamla ilişki yaşamıştı. evli olan acundu ama herkes ona kızmıştı. arada ne fark var?