şükela:  tümü | bugün
 • anladık lan, hepiniz modernsiniz.
  kızınız gelip size aynısını yapsa alkış tutarsınız. anladık.
 • acun'un kapısının önü 20 lik kızlarla dolu hepsi beni seç diyor
  sorgulayacaksanız bu kevaşeleri sorgulayın
  acunda para olmasa acun abi diyecek olanlar para var diye aşkım diyorlar adama
  acun sonuçta bir epstein değil yeni reşit olmuş taze karılara çakıyor yasadışı bir durum yok
 • birader 20 yaşındaki kızla ilişkisi sizin değer yargılarınıza ters diye adamı yerden yere vurmanın anlamı yok kendisi ülkenin önde gelen başarılı iş adamlarındandır ve buralara kolay gelmemiştir. yok onu buralara getirenler düşünsünmüş bilmem ne gibi laflarınız komik olmaktan öteye gidemiyor maalesef.
 • ahlak sadece orta sınıf içindir. acun gibi zenginleri ve ahlaklı yaşama lüksü olmayan fakirleri bağlamaz.
  zenginler ahlak, din gibi kavramları kullanarak orta sınıfı kontrol eder, kendileri ise umarsamaz bile. londra'da orgy yapan suudi prenses, asla 25 yaşından büyük bir kadınla beraber olmayan zengin erkekler, bedelli askere giden milliyetçi mafyalar, tescilli pedofili pezevenk arkadaşlarının uçağına defalarca binen eski ve yeni abd başkanlarından ve tayyibin 50 kilo uyuşturucu ile yakalanan yeğeninden anlamanız lazım bunları.
 • dünya tarihi boyunca 40 50 yaşındaki zengin ve güç sahibi erkeklerin kendi yaşıtlarında kadınlara mı ilgi duyduğunu sanıyordunuz?

  bazı gerçekler çok basit ama o kadar adaletsiz ki insan inanmak istemiyor.

  her erkek olgunlaşmış bir kadına karşı ( kişisine göre bu yaş 14-15 16 17 olabilir, dedeleriniz bu yaştaki kadınlarla evleniyordu, okuduğunuz orta çağ ya da o tipte geçen romanlarda vs de bu böyle ve garip değil)

  ( mesela game of thrones, insanlar ilk evliliğini kaç yaşında yapıyor sanıyorsunuz? 18 mi?) ( 13-14 yaş ve üstü kızlar gayet de erkeklere ilgi duyarlar, erkekler de onlara. )

  adaletsiz olan şu ki, erkeklerin yaşı artsa bile gençlere karşı cinsel çekim değişmez. erkeklerin kendi yaşlarında eşler seçme gayretlerinde olmalarının sebebi " anlaşabilmeleri " dir.

  olayın eleştirilebilir tek yanı da budur. olayı pedofiliye bağlayanlar gidin dedenize sorun annneannenizi/babaannenizi kaç yaşında yatağına almış diye.

  insanlar kurdukları sistemlerin getirisi olarak doğalarından uzaklaşmak gibi bir götürüye sahipler.

  bu hemen her alanda böyle.

  ancak doğamız bu, bunu inkar etmenin bir anlamı yok.

  anlaşabilme noktasına gelince, erkeklerin yüzde kaçı anlaşabildikleri bir eş bulabiliyorlar ki? çoğu taviz veriyor.

  kültürlü ve sohbet etmeyi sevdiği bir kadını taş gibi bir kültürsüz ve kasiyer vs için reddeden erkek ile acunun arasında hiçbir fark yok bence.

  ancak anlamadığınız şu, erkeklerin büyük bir kısmı bunu yapma eğiliminde zaten.

  burada bu durumu eleştirenler üçe ayrılıyor.

  1) gençliği, güzelliği, diriliği vs azalmış ve cinsel değeri düşmüş olup örnekteki 20 yaşındaki kızı kıskanan kadınlar.

  2) bu adaletsiz doğamıza karşı isyan edenler. ( bu da aslında ilk maddeye çıkıyor, güçlü bir erkeğin eş seçme eğiliminin bu olması elbetteki bu yaşı geçmiş kadınları delirtiyor )

  3) acun'u kıskanan erkekler.

  üçünden birisisiniz.

  doğayı reddetmeyen realist bir bakış açısıyla ben burada bir çıkar ilişkisi görüyorum. alan memnun veren memnun. alan aldığına memnun. veren verdiğine memnun.

  dolayısıyla işin eleştirilebilir hiçbir yanı yok.
 • belirli bir süreye kadar klasik türk aile yapısı tercihimdi. hani rutin, basit ama bir o kadarda masum. sanırım bu tür ilişkiler 20 yıl ötede falan kaldı.

  acun en iyisini yapıyor. ne mi yapıyor? buyurun bu başlıkta mevcut.
 • ne demek sübyancı, adam zengin.
 • ne yapsın 60lık babaanneyle mı takılsın?
 • allah nerdesin lan bizi de gör, niye torpil geçiyon, onunki ne sınavı bizimki ne sınavı!
 • sıradan bir vatandaş böyle yapsaydı, vay efendim kart zamparaya bak bakmaz haline utanmadan genç kızla beraber tüü boyu devrilesice denir alabildiğine linç edilirdi. acun ya da onun gibi ünlü ve zengin birisi olunca gayet de normal karşılanıyor. ya da normal karşılanmıyor olsa bile kimsenin sesi çıkmıyor/çıkamıyor. aslında her iki taraf kendi rızası ile birlikte olduğu müddetçe kimseye bir şey demek düşmüyor. herkesin hayatı kendine kim ne halt ederse etsin.

  edit: pedofili denmiş. arkadaşlar, 20 yaş çocuk sayılmıyor öyle değil mi?.. 18-20 yaşında evlenen ve hatta çocuk sahibi olan bir sürü insan var dünyanın pek çok ülkesinde; gelişmiş avrupa ülkeleri de dahil. pedofili başka bir şey bu durumu ona dahil etmek doğru olmaz. aradaki yaş farkı çok bariz ki ilerisi için sorun olacağı bellidir o ayrı bir durum.