şükela:  tümü | bugün
 • ne yapsın 60lık babaanneyle mı takılsın?
 • allah nerdesin lan bizi de gör, niye torpil geçiyon, onunki ne sınavı bizimki ne sınavı!
 • sıradan bir vatandaş böyle yapsaydı, vay efendim kart zamparaya bak bakmaz haline utanmadan genç kızla beraber tüü boyu devrilesice denir alabildiğine linç edilirdi. acun ya da onun gibi ünlü ve zengin birisi olunca gayet de normal karşılanıyor. ya da normal karşılanmıyor olsa bile kimsenin sesi çıkmıyor/çıkamıyor. aslında her iki taraf kendi rızası ile birlikte olduğu müddetçe kimseye bir şey demek düşmüyor. herkesin hayatı kendine kim ne halt ederse etsin.

  edit: pedofili denmiş. arkadaşlar, 20 yaş çocuk sayılmıyor öyle değil mi?.. 18-20 yaşında evlenen ve hatta çocuk sahibi olan bir sürü insan var dünyanın pek çok ülkesinde; gelişmiş avrupa ülkeleri de dahil. pedofili başka bir şey bu durumu ona dahil etmek doğru olmaz. aradaki yaş farkı çok bariz ki ilerisi için sorun olacağı bellidir o ayrı bir durum.
 • iş bu entry (bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorar) atasözünü teyid etmek için girilmiştir.
 • sayılara takılmıyorum ama bu kadarı aşırı geliyor. gerçekten konuşacak ne buluyor ortak noktaları neler acun akıllı zannediyordum ama yeterince akıllı değilmiş demek ki
 • ünlülerin genç kadın sikme merakı.
 • 20 yaş nedir, nineyle beraber olsaydın be acun kardeş.

  o kadar para sahibi biri için 18 yaşından büyük kız mantıksızdır. yani en azından ben acun olsam öyle yapardım.

  ortada hukuka aykırı bir durum yoktur, kimseyi ilgilendirmez. alan memnun satan memnun. oyna devam.
 • 20 yaşlarındaki işsiz gençlerin abazalık ve kıskançlıklarını ahlaka bürümesinden ibaret entryler. kadınlar güçlü zengin statüsü olan erkekleri tercih eder. erkekler de karakter iletişim huy vs. gibi değişkenleri sabit kabul edersek gençlik güzellik fiziği önemserler hatta bu huy karakter vs.de kadının çok arıza olmaması yeterli. hayatın gerçeği bu. git o kıza sorun bakalım yanlış bu deyince sana ağzının payını nasıl veriyor.

  bu arada olayın adamın ultra zengin olması ile alakası yok. işsiz niteliksiz ortalıkta, dolanan genç bir erkek yerine her kadın kendine hayat kurmuş adamı parasında gözü olmasa da tercih eder. çünkü o başarı insan olarak ilişki kurmak için de gerekli niteliklerin olduğunu gösterir. yani diyelim 25 yaşındaki yeni yetme delikanlı 23 yaşındaki iş arkadaşı kıza yazıyor, kız da başka bir firmadaki 44 yaşındaki kendine güveni fiziği iletişimi düzgün adamla çıkıyor derdi evlenmek bile değil. delüğanlının ahlak namıs diye isyan etmek yerine hayatı anlaması, kabul etmesi ve kendine çeki düzen vermesi lazım. bir de tekar edeyim burada atıp tutuyosunuz 20 yaşındaki kızın sana mı soracağım lan diye ağzınıza sıçmasına hazır olun gerçek hayatta.
 • modern insanın riyakârlığını gösteren en iyi şeylerden biri. modern zamanın insanı tarihin tanık olmadığı kadar cahil, yobaz ve bağnazdır. bu güruh böyle bir şeyi başkaları yapsa dine mal eder. ve linç eder. falanca yerde bir aşirette bunu yapan bir ağa olsa ona da söylemediğini bırakmaz. ancak işte bunu böyle popüler kimlikler yapınca ne olmuş, gönül rızası gibi palavralara sarılır. türkiye’nin bir gölgesindeki ağanın gücü ile acun ılıcalı’nın gücü arasında mahiyet bakımından fark yoktur. ikisinin da paraları olduğu için sözleri halk tabanında geçerlidir. artık bu zamandaki zorlama kaba kuvvet ile değildir. bu para gibi makam gibi itibar gibi alanların etkisiyle ortaya çıkmaktadır. ancak bunu asalak bir kitleye anlatmak imkânsızdır.