• biraz sonra birinin "acun'un programlarını izlemeyip atom mu parçalıyorsunuz hehehe" şeklinde salakça bir espiri yapmasıyla savunalacak durum.

edit: (bkz: reality showları gerçek sanmak)
  • iktidara yakın ol+halka sevimli görün+ünlülerle aranı iyi tut = acun medya

yarın iktidar değişsin, acun ona da yaranmazsa tüm sözlük götümü sikebilir.
  • katılıyorum, bu ülke 5 sene boyunca kutu açma-kapama yarışması izledi..
  • acun ile alakası olmayan durumdur.bir çok zengin parayı aptallar sayesinde kazanır.
    hatta bununla ilgili şöyle bir söz de var “aptallar olmasa , akıllılar parayı bulamazdı”diye.
    2. , 3. sınıf şarkıcılar milyonlar kazanıyor hatta bunun ülke ile de alakası yok.dünyada böyledir bu.
    youtube’da saçma sapan içerikler üretenler milyonlar kazanıyor.
    dünya açlık ile sınav verirken, tam bir şov dünyası olan abd’de sporcular,şarkıcılar milyon dolarlar kazanıyor.
    bir boksör vardı floyd mayweather adında(ilk aklıma o geldiği için söylüyorum,yoksa geneli böyle) bir maçtan uçuk rakamlar kazanıyor , sonra sosyal medya hesabında paralarını yatağına serip üstüne yatıyordu.
    mtv’de cribs adında bir program vardı.şarkıcıların evini dolaşıp , görüntülerlerdi. 3.sınıf rapçilerin evlerini görseniz ağzınız açık kalır.
    ülkemize dönecek olursak bu ülkede reynmen diye bir gerçek , enes batur diye bir gerçek var.bildiğim kadarı ile bunlar acun’un oğlu değil.
    futbol ya futbol.ülkedeki erkeklerin yüzde 90’ının sevdiği spor.alper potuk gibi bir adam bu ülkede senede 2 milyon euro kazandı.
    bu pencereden bakıldığında aslında dünya nüfüsunun 100’de 99’u aptal oluyor ki bu insanlar bu içeriklerle milyoner olabiliyor
  • bu minvalde babama zamanında kutu açma yarışması için istemeden demiştim sonra biraz utandım ama gerçek. özellikle o yarışma dönüm noktası sanırım.
  • onlar kurgu oyuncuları, aptallar biz oluyoruz.
  • aptallara yayın yapıyor çünkü. yeni bir mevzu değil.
  • acun'a büyük saygı duyuyorum. bu ülkede para kazanacaksan aptalları sömüreceksin.
  • ben onun yerinde olsam şöyle söyleseydim , "ben oyuncaklar ile oyun yapacağım tv de oynatacağım, herkes izleyecek. değişik oyun türleri ile yarışmalar yapacağım. tv kanalı benim olacak. arada playstation oynayacağım, sıkıldıkça bütün ünlüleri toplayıp halı saha ve voleybol maçı yapacağım. oyuncak gibi özel jetim olacak, şortla terlikle dolaşacağım." bu lafları söylesem, bana sittiri çekerlerdi. kim olsa aynı tepkiyi görürdü.
  • kesinlikle katıldığım önerme. survivor ne amk ya bu kadar saçma abi program olabilir mi? ortaokul beden eğitimi dersi gibi programdan rekor kırıyor adam. tuvaletini yaparken canlı yayın açsa yine rekor kırdırır bu millet
hesabın var mı? giriş yap