şükela:  tümü | bugün
 • işin içinde adnan hoca ve grup kelimeleri geçince insan kıllanıyor.

  tahmin ettiğimizden çok daha fantastik bir şey olabilir bu beyler.
 • adnan oktar a9 tv kanalında acun ılıcalı hakkında ilginç iddialarda bulundu. oktar, "acun, 15 yıllık talebemdir. o çok yamandır kerata .. küçük yaşta annesi babası öldü. küçük şeker bir kızı vardı. o da acayip yaman ve fettan bir şeydir. çok severdim."dedi.

  a9 tv kanalındaki programında ünlü televizyoncu ile ilgili açıklamalar yapan adnan oktar, ılıcalı'nın 15 yıllık talebesi olduğunu söyledi.

  oktar, "acun, çocukluğunda çok metanetiydi. şakacı şamatacıydı. bakırköy zuhuratbaba'da oturuyordu. ben onlara görüşmeye gidiyordum. çok haytaydı. her gittiğim de mahallede futbol oynarken bulurdum. bir kere doğru konuşmamıştı normalde üstüne gitmezdim fakat bana zeka oyunları yapıyordu en sonunda köşeye sıkıştırarak itiraf ettirdim. o zamanlar da çok yamandı. eşi seda ise hanım hanımcık kibar kaliteli biriydi. arkadaşı esat yontuç, o da talebemdi. şuanda da ikisi arkadaştır. esat acun'a kıyasla daha sakindi." ifadelerini kullandı.

  http://m.milliyet.com.tr/…detay/1815432/default.htm
 • "gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır."

  --- spoiler ---
  adnan oktar'ın örgütüyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan eski kadın mürit ceylan özgül, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda acun ılıcalı'nın da eski bir mürit olduğunu iddia etti.
  --- spoiler ---
  haber linki1
 • acun firarda programında sürekli lolipop hatun kovalamasinin nedeni şimdi anlaşıldı.
 • müsebbibi adnan oktar'dır, fetö'dür, iktidardır, muhalefettir, masonlardır ya da başka bir şeydir, şimdilik bilmiyoruz ama muhabirlikten medya patronluğuna uzanan bu yolun sadece çalışmakla olmadığını hepimiz biliyoruz.