• meali "ben parama bakarım"dir.
  • "... ben ne bir siyasetçi, ne de fikir önderiyim, halkımızın sevgisinden güç alarak yayın yapan bir programcıyım. bu nedenle, yaşanan üzücü olaylarla ilgili, dünyanın diğer ucundan aceleyle ahkam kesmenin bir anlamı olmadığını düşünüyorum. "

(bkz: bana dokunmayan yılan bin yaşasın)
  • son derece anlamsız ve boş olan bir laf salatası.
  • "ben sade bir vatandaşım" demeye getirdiği açıklama.

ulan biz neyiz şeker kardeşim? eylemlere katılan vatandaşlar da kanaat önderi değil, siyasetçi değil.
  • elit ama halkın yanında görünmeye çalışma çabalarıdır.gereksizdir.yapma acun azcık bak bak ki gezi'ye asıl survivor neymiş onu öğren..
  • "geçtiğimiz haftadan beri ülkemizde yaşanmakta olan olayları, survivor çekimleri nedeniyle bulunduğum panama’dan üzüntüyle takip ediyorum."

şeklinde başlayan samimiyetsiz bir açıklama.
    "dünyanın bir ucundayım aga kusura bakmayın" özrüyle söze girmiş.
    başbakanın annesi vefat ettiğinde, yayını durdurup, dünyanın bir ucundan ülkeye 5 dakikada gelip, en ön saflarda yerini aldın ama...
    neyse türk halkı olarak elmayla-armudu ayırır olduk acun biladerim. çok şaşırtıcı biliyorum ama artık yemiyoruz. nyse sn mşglsndür, iyi tatiller bro...
  • işte bu... yazının bi çıktısını aldım, katlayıp cebime koydum. aklıma geldikçe çıkarıp okuyorum... süper aydınlanıyorum :/
  • "halkın sevgisinden güç alarak yayın yapan" programcıdan, "ben bilmem beyim bilir" tadında bir açıklama.
  • "bu gösterilerde ifade edilen fikirlerin tamamına katılmasam da saygı duyuyorum" demiş acaba hangi fikirlere katılmıyor çok merak ettim.

büyük olasılıkla "katılmadığım bazı şeyler var diyeyim de öteki tarafa da yaranayım" düşüncesi içeriyor yukarıdaki cümle tabii ki.
hesabın var mı? giriş yap