şükela:  tümü | bugün
 • beterin beteri var dedirten durum. acun yarışmalarına katılmak için götünü yırtan bir kadın tanıyorum. bence onun eşinden şanslı olacaktır.
 • boşanma dosyasına delil veya boşanma sebebi olarak eklenebilir.
 • işkence çeke çeke ölmekle aynı anlama gelen eylemdir. ya o ölür ya da sen... sonuç; ya mezar ya mapushane..
 • recep ivediklere anırarak gülen bir kadınla evlenmekten iyidir.
 • acun yarışmaları seyreden bir erkeğe dönüşmenin ilk adımı.
 • pezevenklere bak, sanki her gün tarkovsky izleyip varoluşçuluk tartışıyorlar.

  ben evleneceğim o kadınlardan biriyle, bende izliyorum lan evdeysem. ne yapaydım? `ahmet hakan ve aşırı erkekli tartışma zırvalıklarını` izleseydim?
 • gerçekleşmesi durumunda başıma neler geleceğini geçen gün anladığım hadise.

  şuanki kız arkadaşım tam bir o ses türkiye manyağı. geçen türk kahvesi içmeye davet etti. evine gittim. yine o ses türkiye izliyordu. iki tane büro koltuğu var. bi anda kendimi büro koltuklarından birinde, kız arkadaşımla birlikte, sırtım televizyona dönük vaziyette o ses türkiye formatı gerçekleştirirken buldum. güzel ses duyunca dönmeceler felan. aman tanrım didim. ne yapıyordum? televizyon dahi izlemeyen ben programın formatına ayak uyduruyordum. anlık bi hipnoz etkisi yaşayıp normal hayatıma geri döndüm. bazen böyle çocuksu aptallıklar insana iyi gelebiliyor. o esnada ne yaptığını, ne ettiğini herhangi bi mantık çerçevesine sığdırmaya çalışmak yerine akışına bırakmak gerekiyor. böylesi daha eğlenceli oluyor.

  o yüzden fazlada şeeetmeyin. tabulara sıkışıp kalmayın. yanınızdaki insanın ne yaptığı, neyden hoşlandığı, hoşlandığı şeyin size ters gelip gelmeme durumu tamamıyla sizin kafanızda oluşturduğunuz tabularla ilgili. birlikte güzel vakit geçirebiliyorsanız, eğlenebiliyorsanız ister tv izlesin, ister o ses türkiye, ister belgesel izlesin, ister cosmos... bir insanla hoş vakit geçirebilmek için herşeyinizin aynı olmasına gerek yok. düşüncelerinizin aynı olmasına gerek yok.
  beraber iyi vakit geçirebiliyorsanız gerisi teferruat.
 • vay şöyle kötü vay böyle leş falan demektense ( ki bunu diyebildiğinize göre o programları izlemiş ve bir yargıya varmışsınız) evlendiğiniz hatunla tv karşısında geçireceğiniz vakti güzel yabancı diziler, filmlerle değerlendirebilirsiniz, böyle paketler var.
  hatta daha güzel paketler satın alıp onlarla daha da keyifli hala getirebilirsiniz gecelerinizi.
  şimdi arkanıza yaslanın ve derin bir nefes alın çünkü beyninize oksijen gitmiyor.
 • düşman başına versin dediğim kadındır. acunu izletmek yerine daha faydalı şeyler izletmeli, sakince ve uysalca yaklaşılmalıdır. kesin çözüm ise eve tv almamaktır. cep telefonlarını da eve girince köşeye fırlatıp atmaktır.