şükela:  tümü | bugün soru sor
 • http://www.acunn.com/

  adresinde ikamet edecek site.
 • acun medya'nın internet dünyasındaki ayağı olacak site.

  insanların eğleneceği, vakit geçireceği, heyecan yaşayacağı ve bilgi alacağı bir site olacağı iddia edilmekte.
  bu site için 40 kişilik ekip kurulmuş ve 3 ay önce çalışılmaya başlanmış.

  açıklanan hedefse çok büyük.
  türkiye’de en çok ziyaret edilen sitenin 10 katı ziyaretçiye ulaşmak.

  z.ö.g.e: bir gazeteden okuyup, bilgi vermiştim. kötüleyenlerden biri sebebini mesaj atarsa mutlu olurum.
  site ekibiyle alakam yok, acun hayranı hiç değilim.
 • bir incisözlük saldırısına maruz kalacağı kesin olan site. ne inciciyim ne de inciyle işim olur ama görünen köy kılavuz istemez. ateş duvarlarını yüksek yüksek örsünler bence.
 • spor sayfasında 4 hafta öncesinin puan durumunu veren site, trabzonun lider olduğu zamanlar. haber sitesi tarzında bir şey olmuş, herhalde daha da girmem.
 • spor sayfasını bir gezineyim dedim, çok eksantirik paylaşımlarda bulunmuşlar, özellikle konu içeriği ile yer alan fotoğraflar konusunda :

  http://i.imgur.com/p3gfp.jpg

  40 kişilik ekipten bu çıkıyorsa, başlamadan biterler.
 • konu içeriği ve seçilen resimleri dillere destan olan site. bana zaytung'u anımsattı. bu muydu öve öve bitiremediği proje?

  http://www.acunn.com/ekran/2/aref-ghafouri
  http://hilltop.corban.edu/…_am_number_four_8-11.jpg

  edit : bir de içerik için üyelik istiyo... hayatın sırrını verecek sanki aq...
 • neden acun değil de acunn olduğunu merak ettiğim site. acun.com da aynı adrese yönleniyor.
  lan yoksa; (bkz: sessiz harfi çiftledim marka oldu) ?
 • önümüzdeki günlerde acun ılıcalı'nın açacağı site. bir röportajında öyle sallamış ki şu cümleleri okuduktan sonra "he yavrum he" deyiverdim. şöyle demiş kendisi;
  "www.acun.com diye bir site kuruyorsunuz değil mi?

  -son 5 yılda türkiye’de internet kullanıcısı 14 milyondan 33 milyona çıkmış. ama eğlenceli, her şeyden biraz sunan bir site yok. şu an show tv gücünde bir site kuruyorum. geleceğim nokta en çok tıklanan sitenin 10 katı ve bunu üç ayda yapacağım. 10 milyon ziyaretçi hedefliyorum, 7 milyon da üye... amacım dünyada ilk 10’a girmek. çok zor değil. aylardır ekip geceli gündüzlü çalışıyor.
  26 aralık 2011 editi kameraya el salla acun; http://b1112.hizliresim.com/s/u/1cmfp.jpg n'oldu kazın ayağı öyle değilmiş di mi? tr'de ilk 100'e zor girmişsin o kadar para yatırmana, tv'de promosyonlarına rağmen. dünyada ise 6890. sırada. her şey parayla olmuyomuş di mi canım=)

  neler olacak sitede?

  -süper lig maçlarının üç dakikalık özetlerini aldım. maçlardan 45 dakika sonra sitede olacak. sadece haberler olacak, iddialar değil. günde 8 saat survivor’dan yayın yapılacak. nihat doğan uyanırken izleyeceğiz. aref sokak şovları yapacak. sefa yeni bir gösteri için hazırlık yapıyor. bir de yarışma yapacağım. birincileri survivor’cıların yanına tatile göndereceğim, 5 gün. para kazanma derdinde değilim ama sitenin değeri 500 milyon liraya yükselirse de şaşırma!"
  (röp'ün tamamı http://magazin.haberturk.com/…beri-olumle-yasiyorum)
  şimdi dünyada ilk 10'a girmekmiş hedefi. dünyada ilk 10'da neler var peki
  http://www.alexa.com/topsites
  bir kaç örnek; google, facebook, yahoo, youtube, microsoft (windows live)

  sen nasıl bir gazla bunları geçeceksin gerçekten çok merak ediyorum sevgili acun. para yatırıp 3 ay 3-5 yazılımcı çalıştırılarak dünyada ilk 10'a girilseydi keşke. bırak dünyada ilk 10'u türkiye'de bile ilk 10'a girmen imkansız sana burdan söyleyim sonra hayal kırıklığı yaşama. tv'de rating alır gibi internette hit alınmıyor ne yazık ki.
  26 aralık 2011 alexa sıralamasını tekrar vereyim;
  http://b1112.hizliresim.com/s/u/1cmfp.jpg