şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: diktatör olunca yapılacak ufak şımarıklıklar)

edit: başlık başa kalınca havada kalmış. ilk entry'i yazan kaçtı. kaynak burada: https://www.haberler.com/…si-kizim-13786734-haberi/
  • mükemmel hareket. yemin ederim mükemmel hareket.

ben şeyi merak ettim; melisa büyüyünce mesela 'breaking bad'i izledi aşırı sevdi ama eski bölümler...olur mu?
  • melisa allah'ını seviyorsan babana aşk-ı memnu'yu sevdiğini söylersin.
  • bu döneme denk gelecek ne günah işledik acaba diye sordurtan gelişme.
  • filmdeki sihirli annenin adı şeyma peri olması muhtemeldir.
  • ulan para sen nelere kadirsin dedirtir. adam kızının sevdiği dizinin yapımcısını arıyor ve bir daha çekin diyor; kaç sene sonra tekrar çekiliyor.
    ben de a-takımı dizisini çok severdim küçükken. yapımcısını arayıp tekrar çekin diyebilir miydim acaba 35 sene olmuş dizi biteli*. acun gibi olunca olabiliyormuş demek.
  • yahu adam yatırım fırsatını nasıl yakaladığını anlatmış. eski bölümleri bile takip ediliyorsa bu dizi tutar diye düşünüp, hemen harekete geçmiş, fazla alınganlık gösteriliyor gibi
  • sırf kızı sevdiği için değildir tabi ki. adamdaki ticari zeka bu işte. toplumun her kesiminden müşteri toplaması lazım yeni kurduğu platform için. sırf sihirli annem seven çocuklar için bile belki binlerce üyelik satacak. her bir üye yeni bir reklam aracı demek böyle işlerde.
  • bu adam nasıl batmıyor hayreti mucip diycem sonra diğer kanallar aklıma geliyor. saçma sapan hale getirdiği yarışmaları bile hâlâ izleniyor çünkü düzgün alternatif yok.

sihirli annem konusuna gelince... bu konuda uzuun bir entry yazıcam bir gün. yaptırın şu sihirli anneme güzel bir ingilizce dublaj, satın netflixe, güzel de reklamını yapın bütün dünya çocukları bayılarak izlemezse beni bulun. ciddi söylüyorum bunu. sihirli annemin 2003-06 arası bölümleri türkiye'nin çocuk dizisi konusunda yüz akıdır. uzun bir dönem daha iyisi de gelmeyecek. kendileri bile yapamadı 2011de.
  • bana bir yatırım fırsatı görmüş gibi yansıdı başlık açıkçası.