şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: diktatör olunca yapılacak ufak şımarıklıklar)

  edit: başlık başa kalınca havada kalmış. ilk entry'i yazan kaçtı. kaynak burada: https://www.haberler.com/…si-kizim-13786734-haberi/
 • şu adamın programlarını izleyip, para kazandıran insanların eseridir. bu derece vizyonsuz bir adamın bunları yapıp bir toplumda saygın bir yere gelmesi anca bizim gibi toplumlarda olurdu. adam insanlarla dalga geçerek, iktidar borazanlığı yaparak nerelere geldi. geçen günlerde kendi yaptığı iğrençlikleri yok sayıp topluma reyting uğruna ahlak dersi veriyordu.

  edit: neyse ki bu adamın yaptığı hiçbir programı izlemiş birisi değilim. ilk ortaya çıktığı zamanlarda da vizyonsuz olduğunu düşünüyordum yıllar içinde de yaptıkları ile beni yanıltmadı. para bir insana karakter katmıyor sözünün canlı bir örneği işte.

  edit 2: gelen mesajlar üzerine anlıyorum vizyonsuz olan bizlermişiz. (yersen tabiki) burada ticari zekasına bir şey söylemedim. işte bizim toplum böyle bir toplum para her açığı kapatmaya yetiyor. kendinden yaşça çok küçük insanlarla beraber olmak, karını aldatmak, iktidara ülkeye yaptığı bütün şeylere rağmen kendi çıkarı için destekçi olmak insanı benim gözümde vizyonsuz yapar. daha geçen gün bu sözlükte tv8 izlemeyin kampanyası vardı. adam bir genci milletin önünde linç etti. sırf reyting için yaptı bunu. her insan birlikte olmayı seçtiği insanlar ile karakterini ortaya koyar. cahilliğin para ile alakası yoktur, bu bambaşka bir olaydır. kadınların paralı erkek istediğini savunan ve bu yüzden yerden yere vuran erkekler bana acun desteklemesi yapıyor. cidden komik olmayın. benim belirttiğim şey adamın karakter yoksunluğu ve vizyonsuzluğu.
 • bu döneme denk gelecek ne günah işledik acaba diye sordurtan gelişme.
 • mükemmel hareket. yemin ederim mükemmel hareket.

  ben şeyi merak ettim; melisa büyüyünce mesela 'breaking bad'i izledi aşırı sevdi ama eski bölümler...olur mu?
 • melisa allah'ını seviyorsan babana aşk-ı memnu'yu sevdiğini söylersin.
 • drake yapınca vay amk dersiniz acun yapınca wowow.iyi yapmış insanın çocuğuna her şeyi feda edebilmeli.
 • filmdeki sihirli annenin adı şeyma peri olması muhtemeldir.
 • ulan para sen nelere kadirsin dedirtir. adam kızının sevdiği dizinin yapımcısını arıyor ve bir daha çekin diyor; kaç sene sonra tekrar çekiliyor.
  ben de a-takımı dizisini çok severdim küçükken. yapımcısını arayıp tekrar çekin diyebilir miydim acaba 35 sene olmuş dizi biteli*. acun gibi olunca olabiliyormuş demek.
 • melisa lütfen the 100 izler misin dediğim olay
 • sırf kızı sevdiği için değildir tabi ki. adamdaki ticari zeka bu işte. toplumun her kesiminden müşteri toplaması lazım yeni kurduğu platform için. sırf sihirli annem seven çocuklar için bile belki binlerce üyelik satacak. her bir üye yeni bir reklam aracı demek böyle işlerde.
194 entry daha