şükela:  tümü | bugün
  • ayni zamanda acuvue nin yeni kontatk lens cesidinin adi, gozlerindeki kuruluktan sikayetci kullanicilar icin tavsiye ediliyor. ozellikle butun gun pc kullananlar icin bicilmis kaftan dendi ama 3 haftadir deniyorum, kaftan rahatligina ulasmis degilm yasli gozlerim .
  • hydraclear teknolojisi iceren, uv-a isinlarini %90, uv-b isinlarini %99 oraninda filtreleyen kontakt lens markasi. uzun sure bilgisayar basinda oturan ve kuruluktan sikayet edenlere onerilmektedir. 2 haftalik omru vardir.
  • johnson&johnson ın urettiği yüksek uv korumalı,hydraclear özelliği ile nemlilik sağlayan,oksijen geçirgenliği çok yüksek olan,alerji yapmayan bi çok doktorun en iyi dediği lens markası.ciba vision dan sonra gayet mutlu bir beraberliğimiz var kendisiyle..
  • deneylerim sonucunda piyasadaki en başarılı lens olduğuna karar verdim. kesinlikle kurutmuyor gözü, batma vs yapmıyor. katlanma durumu da olmadı bende hiç, kesinlikle denenmeli lens kullanıcısı olan herkes tarafından.

1 day acuvue falan takınca bunun üstüne, göze film çektirmiş gibi hissediyor insan.
  • muhte$em bulu$.
    var mi yok mu gözünüzde bilmiyorsunuz.
    sag gözümde ikamet edeni sanirim 3 aydir filan orda, valla degi$tiricem ama napiym rahat, ne batma ne bi$ey.
    katlanma sorunu da ya$amiyorum vicik jöle kivaminda olmasina kar$in. sulu sulu oh iyi geliyor.
  • bilgisayarda saatlerce oturmayı, rahatça tv izlemeyi mümkün kılmış fantastik lens.
    air optix, purevision, focus'un yapamadığını harika şekilde yapıyor.

astigmatı olanlar için toric versiyonları da piyasada bulunabilir.
    bir çok lensci bunun varlığından haberdar değilse de, piyasayı bilen kaliteli lenscilerde bulunabilmektedir.
  • yalnızca 8.4 mm olarak üretilen lenstir. 8.8 mm'ye kadar tolere edebildiği söylense de göz doktorum bunun pek mümkün olamayacağını söyledi. daha önce kullandığım bausch & lomb, gözümün bc değerinden büyük olduğundan fırıl fırıl dönerek lensi taktıktan sonra yarım saat süren günlük işkenceler yapmıştı. bu nedenle oasys, eğer testerları bulunursa göz muayenesi olduğunuz yerde bir denenmelidir. ben deneyemedim maalesef.
  • en başarılı lenslerden birisidir. hava geçirgenliği yüksektir, gözü kurutmaz. uzun süre kullansanız da, bu süreyi bilgisayar karşısında geçirseniz de kolay kolay rahatsız etmez.
    tek dez avantajı hassas ve kolay deforme oluyor. aylık lensi 3 ay kullananlar, bu lensi böyle kullanabileceklerini düşünmesinler.
  • johnson & johnson'dan allah razı olsun diyeceğim sadece. 1 hafta gözümde kalıyor, aklıma bile gelmiyor. duşa girerken bile çıkarmaya gerek yok. sadece sabahları uyandığımda çapaklanma olayında artış oldu, o da sanırım gözdeki yabancı maddeye gözün vermiş olduğu bir tepki. ne batma ne yanma ne kuruluk hiçbir şey yok şeytan kulağına. senelerdir bausch & lomb kullanıyordum ve baya tereddüt etmiştim alırken, lakin geçen zamana kahrediyorum şimdilerde. tüm övgüleri hakediyor meret.

(bkz: reklam tadında entry girmek)
  • acuvue oasys toric kullanan birinin görüşlerini çok merak ettiriyor. hani kullanan bilir, bu meretlerin markalarını değiştirmek çok güçtür. o yüzden pazarlamacı edasıyla konuşan doktorlardan tiksinen her demokratik, laik türk vatandaşı olarak, ek$i sözlük yazarlarının görüşlerini önemsiyorum.

şaka falan bir yana gerçekten yapacağım alış-verişlerde çoğu zaman exper sayılacak pazarlamacı görevliler yerine, burada ürünü kullanmış insanların yaptığı gerçekçi eleştiriler daha faydalı olmuştur. hani alış-veriş sitelerinin altındaki yorumlar gibi değil tabii burdaki yorumlar.. o yüzden fikrini telakki etmek isteyenler durmayın hemen bizi arayın!