şükela:  tümü | bugün
  • ismine bir türlü anlam verememekle birlikte,beni aglatan,duygu yogunlugu bakımından ilkine(bkz: eroin güncesi) fark atan kitap.
  • sanırım kitabın adı kanat güner'ın mezar yerini belirten hededir.
    içinde geçen "eğer öbür dünya varsa muhteşem konserler bizi bekliyor olmalı:jim,kurt jimi......"şeklindeki cümleyle aklıma kazınmış kitaptır.bir de kanatın kardeşinin ona ölümünden sonra yazdığı mektupla....
  • kanat güner in 2.kitabı son derece duygusal,rahatsız edici ve sarsıcıdır...
    (bkz: eroin güncesi)
  • şimdiye kadar dolaştığım bütün online kitapçılarda ''tükendi'' uyarısını aldığım kitap. sinir bozmuştur.
  • eroin güncesinden daha iyi bir kitap mı değil mi bilemiyorum ama çok daha özel olduğu kesin. ilk kitabı yayınlandıktan sonra nelerle karşılaştığını ve ne duruma düştüğünü bu kitabı okurken çok rahat görebiliyorsunuz. kanat öldükten sonra yazılmış, meşhur albayım yazısına gönderme yapan ve yine öküz dergisinde yayınlanan bir yazıyla kapanıyor.
  • o kadar uzun zamandır okumak isteyip bir türlü ulaşamıyordum ki bugün atatürk kütüphanesine gidip fotokopisini çektirdim dayanamayıp. fotokopisini çektirmek zorunda kaldım çünkü kitabı ödünç bile alamıyoruz oradan. sadece kütüphane sınırları içerisinde okumak serbestmiş. neyse nadir kitaptan 100-145 tl arası olan kitaplardansa 9 tl ye fotokopi almak bir öğrenci için çok daha mantıklı tabi. * keşke imkan olsaydı orijinal haliyle saklayabilseydim kütüphanemde.

ek: elinde olan ve sanmıyorum ama makul bir fiyata elinden çıkarmak isteyen olursa lütfen yeşillendirsin.
  • (bkz: kanat güner)
  • eroin güncesine göre daha karanlıktır, bad trip ayarındadır...
  • ergenken okuduğum ilk roman. yani çocukken okuduğumuz kitaplardan sonra kendimin farkında olmaya başladığımda okuduğum ilk kitap. istiklal marşında ‘the wall’ söylerdik dediği yerde kopmuştum.
  • emin degilim ama bu kitap sanirim kiz kardesi tarafindan, kanat oldukten sonra yazildi. kanat'tan kalanlardan olusturdugu bir derleme yamulmuyorsam.