şükela:  tümü | bugün soru sor
 • geçen hafta motorsiklet ile ayvalık'a gittiğimde yer durumunu öğrenmek için aradığımda bana "iki erkek almıyoruz, tek erkek de almıyoruz, üç erkek de almıyoruz, aile alıyoruz, bir erkek bir kız alıyoruz, bir kız iki erkek alıyoruz" gibi saçma sapan cevaplar vermiş işletmemsi.

  kesinlikle gidilmeyeceği aşikar bir kamp alanı.
 • an itibariyle bir adet cakmaga ihtiyac duydugum mekan.
 • http://www.adacamping.com/ alibey(cunda) adasının arkasında yer alan ayvalığın en güzel plajına sahip camping. yıl boyunca gidilebilir. (aralık, ocak, şubat, mart hariçmiş)
 • cunda adasında kendi halinde, gayet sessiz, sakin ve de şirin bir işletmedir. cundanın içine oranla kat kat sakindir, tam olarak sevgili alınıp gidilebilecek bir tatil yeridir. çadırlı konaklamak istenirse günlük 10 ytl gibi bir ücretle kalınabilmektedir. bir de bungallowlar var kalmak için, ama fiyatını bilemiyorum onun. cundaya uğramışsanız bir gün geçirilebilecek bir mekandır, çalışanlar da gayet güler yüzlü hoşsohbettir.
  internet sitesi de şöyleymiş: http://www.adacamping.com/

  edit: bungalov 70 liraymış, oha!
 • beş yıldır tatillerimi geçirmekten zevk aldığım, huzurlu, sakin ve gözlerden uzak olması sebebiyle tiyatrocuların da tercih ettiğini gördüğüm tatil yeri. (bkz: cunda)
  (bkz: çetin tekindor)
  (bkz: bedia ener)
  (bkz: serdar orçin)
  (bkz: güzin alkan)
  (bkz: barış dinçel)
  (bkz: bihter özdemir)
  (bkz: kamil güler)
  (bkz: levent tülek)
  (bkz: pelinsu pir)
 • bozcaada'da olanı gayet hoş, sevimli bir mekandır. fiyatları da uygundur ama ne yazık ki çalışanlarının soğuk ve umursamaz tavırları kendilerine çok şey kaybettirmektedir. ben ilk defa gittim fakat daha önce gitmiş arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla eskiden böyle değillermiş. gayet ilgili hatta afedersiniz insanın götünün dibinden ayrılmıyorlarmış. sanırım işleri büyütüp parayı bulunca bir göt kalkması durumu söz konusu olmuş. umarım en kısa zamanda hatalarını anlarlar. çünkü sabah 9'da uyanıp, bir kahve hayaliyle cafe kısmına gidildiğinde brandaların hala kapalı, çalışanların da horul horul uyduğunu görmek hiç hoş olmuyor.
 • bozcaada'da her şey el yaktığı için gidip de konaklabilinecek güzel mekanlardan birisi. fakat sahipleri suratsız ve ketum tipler. yine de yapacak başka bir şey yok, nitekim bozcaada'da çadır kurabileceğiniz tek mekan burası, doğal olarak en ucuz mekan da burası.
 • gereksiz kazık, kendini beğenmiş işletmecilere sahip tesisdir. manzara ve deniz itibariyle harika ama benim yerim kısıtlı arkadaş pahalı yapıcam dolmasa bile gelen kişilerden masrafsız parayı emerik mantığıyla iş yapan bir tesistir. girişte bizi karşılayan kişiyle baya konuştum pahalı değil mi vs. diye parası olan parası olanla takılıyo tarzında cevaplar aldım. bu kafayla varılacak nokta soygun beach olabilir. soygun beach
 • alternatifi olmadığını ogrendiğim için adaya gelmekten vazgectiğim camping. cadirlari otopark gibi siraya dizmiş camping olayını çok yanlış anlamıştır.
 • hafta sonu büyük bir grup arkadaşla gidip, sonra da gittigimize bin pişman olduğumuz; doğası ve denizi harika işletmesi sıfır olan kamping alanı. askeriye gibi bir yer. .herşey yasak.