• http://www.adacamping.com/ alibey(cunda) adasının arkasında yer alan ayvalığın en güzel plajına sahip camping. yıl boyunca gidilebilir. (aralık, ocak, şubat, mart hariçmiş)
  • cunda adasında kendi halinde, gayet sessiz, sakin ve de şirin bir işletmedir. cundanın içine oranla kat kat sakindir, tam olarak sevgili alınıp gidilebilecek bir tatil yeridir. çadırlı konaklamak istenirse günlük 10 ytl gibi bir ücretle kalınabilmektedir. bir de bungallowlar var kalmak için, ama fiyatını bilemiyorum onun. cundaya uğramışsanız bir gün geçirilebilecek bir mekandır, çalışanlar da gayet güler yüzlü hoşsohbettir.
    internet sitesi de şöyleymiş: http://www.adacamping.com/

edit: bungalov 70 liraymış, oha!
  • bozcaada'daki tek camping'dir. zeminine kazıklar zor çakılmasına rağmen rahattır aslında, ama çadırı kurduktan sonra ertesi gün ayazma plajında sabahladığınızın farkına varırsınız ki bu daha güzelidir. farkına varınca da çadıra gidilip biraz dinlenilebilir.
  • restoranında yiyeceğiniz mütevazı bir akşam yemeğine ödeyeceğiniz hesap boğaz daki restoranlara eşittir. dondurma, bira, kahve, çay gibi aklınıza gelecek her şeyin fiyatı iki katı pahalıdır. kredi kartı geçmez. işletmecilerii her daim antipatik olmayı başarmışlardır, günaydın ve iyi akşamlar gibi en temel insani ilişkileri esirgerler. denizi muhteşemdir, buz gibidir, cam gibidir.
  • beş yıldır tatillerimi geçirmekten zevk aldığım, huzurlu, sakin ve gözlerden uzak olması sebebiyle tiyatrocuların da tercih ettiğini gördüğüm tatil yeri. (bkz: cunda)
    (bkz: çetin tekindor)
    (bkz: bedia ener)
    (bkz: serdar orçin)
    (bkz: güzin alkan)
    (bkz: barış dinçel)
    (bkz: bihter özdemir)
    (bkz: kamil güler)
    (bkz: levent tülek)
    (bkz: pelinsu pir)
  • 2010 yılı itibariyle plajdan faydalanmak 20 tldir. saat 5ten itibaren indirim vardır. ben saat 4te türlü şirinlikle 15 tlye girmeyi başardım.. şemsiye şezlong ve minder veriyorlar. üzerinde sıcak duş yazan soğuk su akıtan duşları var.. soyunma kabinleri pek pis. deniz güzel.

edit: cundada dediğim he..
  • bozcaada'da olanı gayet hoş, sevimli bir mekandır. fiyatları da uygundur ama ne yazık ki çalışanlarının soğuk ve umursamaz tavırları kendilerine çok şey kaybettirmektedir. ben ilk defa gittim fakat daha önce gitmiş arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla eskiden böyle değillermiş. gayet ilgili hatta afedersiniz insanın götünün dibinden ayrılmıyorlarmış. sanırım işleri büyütüp parayı bulunca bir göt kalkması durumu söz konusu olmuş. umarım en kısa zamanda hatalarını anlarlar. çünkü sabah 9'da uyanıp, bir kahve hayaliyle cafe kısmına gidildiğinde brandaların hala kapalı, çalışanların da horul horul uyduğunu görmek hiç hoş olmuyor.
  • bozcaada'daki tek camping olduğu için bir hafta kadar önce 'mecburiyeten' bir gece kaldığımız kamping. yer seviyesindeki aydınlatmanın çadırı delip geçerek gözünüze girmesi nedeniyle uyumak bir sanat haline gelmektedir. kendi çadırınızla gittiğinizde bile kişi başı 15 tl vermek suretiyle de bir güzel kazıklanırsınız. girişteki işletmeci benzerlerine biraz isyan edecek olursanız ''burası 30 yıldır böyle...ister kalırsınız ister kalmazsınız'' cevabını alıp ''hmm.. anlıyorum'' diyerek bir daha gitmemek üzere oradan ayrılırsınız..
    (bkz: sezar'ın hakkı sezar'a)
  • bozcaada'da her şey el yaktığı için gidip de konaklabilinecek güzel mekanlardan birisi. fakat sahipleri suratsız ve ketum tipler. yine de yapacak başka bir şey yok, nitekim bozcaada'da çadır kurabileceğiniz tek mekan burası, doğal olarak en ucuz mekan da burası.
  • ilgi ve alaka konusunda sıkıntı görmediğim,tuvalet,ortak mutfak alanlarının temiz olduğu bozcaada kampı.birde sıcak su sorunu olmazise tam güzel olacak.korelide 33lük biraya 6 tl bayıldıktan sonra cafesinde 50lik birayı 6 tl içebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap