• gereksiz kazık, kendini beğenmiş işletmecilere sahip tesisdir. manzara ve deniz itibariyle harika ama benim yerim kısıtlı arkadaş pahalı yapıcam dolmasa bile gelen kişilerden masrafsız parayı emerik mantığıyla iş yapan bir tesistir. girişte bizi karşılayan kişiyle baya konuştum pahalı değil mi vs. diye parası olan parası olanla takılıyo tarzında cevaplar aldım. bu kafayla varılacak nokta soygun beach olabilir. soygun beach
  • alternatifi olmadığını ogrendiğim için adaya gelmekten vazgectiğim camping. cadirlari otopark gibi siraya dizmiş camping olayını çok yanlış anlamıştır.
  • geçen hafta motorsiklet ile ayvalık'a gittiğimde yer durumunu öğrenmek için aradığımda bana "iki erkek almıyoruz, tek erkek de almıyoruz, üç erkek de almıyoruz, aile alıyoruz, bir erkek bir kız alıyoruz, bir kız iki erkek alıyoruz" gibi saçma sapan cevaplar vermiş işletmemsi.

kesinlikle gidilmeyeceği aşikar bir kamp alanı.
  • bozcaada ada camping'i camping'ten ziyade merkezden uzak cadir kurup ucuza barinma hizmeti veren bir yer olarak degerlendirmek lazim. alan dar ve talep fazla, dolayisyla dip dibe cadir kurmak mecburiyetten. bu handikaplari disinda ege bolgesi dahilinde degerlendirmek gerekirse burasi, camping'e giris dersi niteliginde bir yer. 7/24 ihtiyac olan her seyin bulunabildigi, sicak su haric*, konforlu bir kamp alani. sulubahce'ye yakinligi sebebiyle bile gonullere taht kurar.

cunda'daki ada camping ise arka bahcesine cadir kurmaya izin vermis bir tesis mantigindadir. nispeten izole bir bolgede oldugu icin merkeze aracsiz ulasmak zordur, otostop sansiniz dusuktur. icerde tam teskilatli kamp yapmayacaksaniz merkezde konaklamak daha mantiklidir. denizi ise eh istedir.
  • cunda'daki olana dair:
    ekşide paylaşılan negatif yorumların bazısını ben de gözlemledim.
    ilgi alaka ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım, zira işletmeci ile bir girişte bir de çıkışta muhatap oldum.
    restoran aşırı pahalı. örnek, haşlanmış mısır 8 tl, gerisini siz hesap edin.
    tuvaletler ve ortak kullanım alanlar temiz. her gün temizleniyor. hatta tuvaletin günde iki kez temizlendiğini bile gördüm.
    çadır kamp alanına araba almamalılar bence. çadırların hemen yanında park etmiş arabaları görebilirsiniz. biz bayramda gittik, belki de kalabalık olduğu için öyleydi bilemem.
    deniz çelik gibi dedikleri cinsten. girmeye cesaret istiyor. girdikten sonra şöyle ensemden bişey tutmuş da nefesimi kesiyor gibi hissettim. deniz temizdi.
    kampçılar ve günübirlikçiler/bungalovcular arasında ayrım hissetmedim. okuduğum yorumlarda kampçıların denizi taşlık olan (iskelenin solunda kalan) sahilde girmeleri gerektiği yazıyordu. biz iskelenin sağında denizi ve plajı kumluk olan alanda takıldık hep, uyaran da olmadı (belki fark etmediler bilemem).
    bayramda çadırda kişibaşı 50 papeldi (normalde 30 papelmiş). bu bazılarına koydu ama serbest piyasa ekonomisinde olur böyle şeyler, arz talep meselesi sonuçta.
  • (bkz: osman)
  • bu yıl karavan seyahatimizde bir akşamlığına uğradığımız kamp alanı. kalabalık ve pahalı ne yazık ki. denizi güzel. sıklıkla günübirlikçilerin tercih ettiği bir yer. sunduğu hizmet ve fiyat oranı uygunsuz. karavan için ayrı ücret, karavan içindeki kişi başına ayrı ücret alıyorlar. az daha kassalar sağduyularımız içinde para isteyeceklerdi.
  • an itibariyle bir adet cakmaga ihtiyac duydugum mekan.
  • an itibarı ile dün uğradığım yerimsi (boz olanı). biraz iyileştirme hasıl olmuş diğer senelere göre, yanlız bu sinek siken mantığını çözemiyorum.
    kendi çadırınla gelirsen -35
    bizimkini yersen -45

o arayı 10 lira bandına oturtup senide strese sokuyolar , ulan 10 lira için çadırı indir aç , matı yastığı şişir vs vs

onun dışında temiz ve konumu da iyi bi yerde. mutfağı italyadan pahalı .
  • cunda adası'nda olanı:
    beach giriş ücreti kişi başı 50 tl
    kredi kartı geçmiyor
    yemekler restoran fiyatına ve lezzetsiz
    denizi soğuk
hesabın var mı? giriş yap