şükela:  tümü | bugün
  • manisa'da son 2 yıldır çok güzel işler başaran, etkinlik fakiri manisa'ya hiç düzenlenmemiş konserleri, sanatçıları getiren güzide organizasyon şirketi.

manisa gibi nispeten küçük bir şehirde yaşayan benim gibi insanlar bu tür cevher gibi parlayan bir şirketin değerini çok iyi anlar. bu yüzden bir başlığı da açılmış olsun istedim.

daha 2 yıl öncesine kadar biletli konser yüzü görmezken, kendileri ile beraber hayatımda hiç manisa'da dinleyebileceğimi tahmin etmediğim grupları, müzisyenleri dinledim şu süreç içerisinde.

sahibi esat kerekli isimli bir manisalı olup oldukça ilgili, manisa için uğraşmaya devam eden güzel bir insandır.
    yeni türkü konserinde derya köroğlu'nun hakkında ''manisa'nın bir tarzanı, şimdi de bir don kişot'u var'' demişliği vardır.

yolları açık olsun, umarım aynı hızla devam ederler ve bu rüya bitmez manisa için. şimdi reklamlar tadında entry gibi oldu ama cidden öyle, reklam falan değil. selam olsun kendilerine.
  • manisa'nın kıymetini bilemediği bir organizasyon şirtketidir. düzenledikleri organizasyonlarla manisa'nın varlılığından bihaber olan sanatçıları kente getirerek hem şehri tanıtmış, hem de şehirde yaşayanlara müzik ziyafetleri sunmuşlardır.

esat kerekli adında sohbetine doyum olmayan bir patrona sahip olan bu şirketin ismi, esat'ın minik ve pırlanta gibi kızı ada'dan gelmektedir.

manisa'nın kültür çıtasını manisa'nın haddinden çok fazla yukarı taşıyan bu reklam, tanıtım ve organizasyon şirketi son zamanlardaki faaliyetlerini azaltmış ya da ara vermiştir. sebebi ise firma sahibinin siyaset alanında da yıldızının parlamaya başlaması olarak görülebilir.

zaman içerisinde daha büyük işlere imza atacağına inandığım bu firmanın takip edilmeye değer olduğunu düşünmekle beraber, ada medya'nın yeniden konser faaliyetlerini gerçekleştirmesi gerektiğini düşünüyorum.

var olsunlar.
  • son olarak moğollar konserini düzenleyen beğeni ile takip ettiğim organizasyon şirketi .
    bu arada konser
    12 nisan 2018 salihli zafer keskiner salonunda