şükela:  tümü | bugün
  • koyun, hurşit, fornoz, eşek, nergizçik, bulamaç, kalolimnoz, keçi, sakarcılar, koçbaba, ardacık ve marathi adaları ayrıca birçok kayalık yunanistan'a bırakılmıştır ve şu an bu adalarda yunanistan askerleri bulunmaktadır. artık yunanistan hükümetinin elinde 15 temmuz darbesiyle ilgili nasıl bilgiler varsa üstü örtülmeye çalışılan olay. düşünüyorum taşınıyorum böyle hukuksuz bir olaya türkiye cumhuriyeti'nin sessiz kalmasının başka bir açıklaması olabileceğini düşünemiyorum. kesinlikle ellerinde darbeyle ilgili çok önemli bilgiler var.

edit: tabiki ege denizindeki adalar. 50 karakter kısıtlaması nedeniyle başlığa sığmadı
  • bir iddiadır.

eşek adası, yunanistan savunma bakanının gidip fotoğraf falan çektirdiği ada. hatta bizim ab bakanının, yunanistan savunma bakanı için ''ciddiye alınacak biri değil bu adam'' şeklinde şaka gibi bir açıklaması vardı. yazarın söylediği gibi şu an bu adalarda yunan askerleri var ise, ortada ciddi bir konu var demektir. normalde medya ve basın bu haberle çalkalanmalıyken, nasıl hiç ses yok, anlaşılır şey değil.